Interfejsy graficzne

Start  /  INTEGRACJE AV I IT  /  Interfejsy graficzne

stojak panel interfejs

Jeden ekran

/ Wiele możliwości wykorzystania systemów sterowania

Systemy sterowania AMX z projektowanymi indywidualnie interfejsami graficznymi z powodzeniem integrują urządzenia wszelkiego typu, tak, by zarządzanie nimi było proste, intuicyjne i odbywało się z poziomu jednego ekranu. Dzięki zastosowaniu panelu dotykowego możliwe jest sterowanie niemal całym sprzętem elektronicznym znajdującym się w sali lub w domu, np. do wideokonferencji. Możliwa emulacja aplikacji AMX na urządzeniach z systemem Android czy iOS stwarza dodatkowe możliwości wykorzystania systemów sterowania.

Wszystkie tworzone przez nas panele posiadają dedykowany interfejs graficzny, stworzony z zasadami ergonomii i usability. Wygląd i funkcjonalność panelu są indywidualnie dobierane do Twoich potrzeb. Zaprojektowany ze smakiem interfejs posiada styl jest spójny z identyfikacją wizualną firmy.

Przygotowujemy również rozbudowane systemy sterowania typu „inteligentny dom”, pozwalające na sterowanie wieloma systemami naraz, z jednego miejsca. Jesteśmy w stanie zintegrować praktycznie każde urządzenie elektroniczne z naszym systemem sterowania. Poczynając od projektorów, wzmacniaczy i ekranów, po sterowanie instalacją alarmową, klimatyzacją, roletami, oświetleniem i bramami wjazdowymi.

czekamy na Kontakt

/ chętnie odpowiemy na Twoje pytania

VisionCube S.A.

ul. gen. Bohdana Zielińskiego 22
30-320 Kraków, PL, EU
NIP: 6793089422

(+48) 123 906 400

Kom.: (+48) 660 136 146
Serwis: (+48) 123 906 410
 

info@visioncube.pl

Video: cracow.visioncube.pl
Serwis: support@visioncube.pl

06

Napisz
do Nas!

/ Szybki kontakt