Poznajmy Się

Start  /  VISIONCUBE  /  Poznajmy Się

Device Collage-Icon and All-Data

Nowe technologie to my!

/ Technika daje nam nieograniczone możliwości

Naszą specjalnością jest realizacja skomplikowanych technologicznie projektów z zakresu szeroko pojętego IT, integracja zróżnicowanych systemów w jedną spójną strukturę dostosowaną do wymagań Klienta. Podczas realizacji projektów wychodzimy ponad przyjęte ramy i oferujemy Klientowi rozwiązania wpływające na funkcjonowanie jego przedsiębiorstwa.

Świadczymy usługi budowy i projektowania sieci, wdrażania systemów sterowania oraz instalacji sprzętu do realizacji wideokonferencji w systemach telepresence. W VisionCube korzystamy tylko ze sprawdzonych, profesjonalnych rozwiązań klasy enterprise – nie szukamy oszczędności na krytycznych elementach projektu.

 

Nie boimy się nowych wyzwań

/ Robimy to, o czym inni boją się nawet pomyśleć!

VisionCube tworzą ludzie z pasją, pracujący od lat w branży IT, których kwalifikacje gwarantują najwyższy poziom świadczonych usług. Zespół specjalistów został precyzyjnie dobrany, aby móc realizować złożone technicznie projekty w jak najkrótszym czasie, zapewniając przy tym maksymalny poziom satysfakcji Klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie potwierdzone referencjami i certyfikatami. Zaufało nam już wiele firm działających w zróżnicowanych branżach.

Dzięki technologii XXI wieku, jaką wdrażamy, nasi Klienci oszczędzają czas i pieniądze, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa komunikacji.

Nasz zespół

/ jesteśmy VisionCube!

Nasz zespół potrafi czynić cuda! Wspólnie tworzymy innowacyjne rozwiązania dla naszych Klientów i dobrze się przy tym bawimy. Każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem, któremu razem stawiamy czoła.

Ciągłe podnoszenie poprzeczki to dla nas powód do dumy i satysfakcji. Nie ma dla nas zadań niemożliwych, każdy w naszym zespole jest ekspertem w swojej dziedzinie – wspólnie motywujemy się i uzupełniamy.

czekamy na Kontakt

/ chętnie odpowiemy na Twoje pytania

VisionCube S.A.

ul. gen. Bohdana Zielińskiego 22
30-320 Kraków, PL, EU
NIP: 6793089422

(+48) 123 906 400

Kom.: (+48) 660 136 146
Serwis: (+48) 123 906 410
 

info@visioncube.pl

Video: cracow.visioncube.pl
Serwis: support@visioncube.pl

06

Napisz
do Nas!

/ Szybki kontakt