Odpowiedzialność społeczna

Start  /  VISIONCUBE  /  Odpowiedzialność społeczna

Innovaid_Logo_WHITE_HOR

Fundacja innovAid

/ powstała z naszej inicjatywy

Jesteśmy grupą ludzi, których połączyła chęć pomocy i brak zgody na cierpienie, nierówność i niesprawiedliwość w XXI wieku. Nie jest nas wielu, ale robimy co w naszej mocy, żeby pomagać potrzebującym.

Nie boimy się wyzwań. Nie stawiamy granic naszej wyobraźni. Nasze pomysły są odważne, ale nasze działania wcale im nie ustępują. Nie budujemy także granic między ludźmi, dzieląc świat na ten pierwszy – zdecydowanie lepszy, drugi – trochę gorszy i trzeci – zacofany.

Chcemy aby nasz wspólny świat był lepszy.

Chcemy dać wędkę zamiast ryby – stworzyć infrastrukturę, która pomoże rejonom rozwijającym się na dogonienie cywilizacyjne „starego świata”. Nasze działania opierają się na zasadzie zrównoważonego rozwoju.

Wiemy, że jeśli rozwojowi społecznemu i gospodarczemu nie towarzyszy dbałość o środowisko naturalne, jest to jedynie rozwój pozorny. Dlatego wszystkie nasze projekty mają na celu także ochronę środowiska naturalnego.

Nowoczesne, przyjazne środowisku technologie mają pomagać w codziennym życiu, ale też inspirować do sięgania po więcej, do szukania kolejnych rozwiązań ulepszających codzienność.

czekamy na Kontakt

/ chętnie odpowiemy na Twoje pytania

VisionCube S.A.

ul. gen. Bohdana Zielińskiego 22
30-320 Kraków, PL, EU
NIP: 6793089422

(+48) 123 906 400

Kom.: (+48) 660 136 146
Serwis: (+48) 123 906 410
 

info@visioncube.pl

Video: cracow.visioncube.pl
Serwis: support@visioncube.pl

06

Napisz
do Nas!

/ Szybki kontakt