Akcesoria

Start  /  WIDEOKONFERENCJE  /  Akcesoria

akcesoria

Zwiększ Swoje możliwości

/ poznaj dodatkowe elementy systemu

Wiemy, że każdy klient inaczej korzysta ze swojego systemu wideokonferencyjnego. Wiemy, jak ważna jest wygoda i dobór komponentów takiego systemu. Pomożemy ci wybrać rozwiązania, które pozwolą Ci wygodniej korzystać ze swojego systemu wideokonferencyjnego. Zobacz jakie możliwości rozbudowy oferuje producent.

POLYCOM EagleEye Director

/ Inteligentne kadrowanie obrazu

EagleEye Director składa się z dwóch kamer sprzężonych z mikrofonem kierunkowym i oprogramowaniem pozwalającym na rozpoznawanie twarzy. Podczas rozmowy, gdy na sali jest kilka osób, jedna z kamer cały czas jest ustawiona na widok ogólny pomieszczenia, natomiast druga kamera kieruje się na osobę zabierającą głos

Gdy osoba przemawia przez chwilę, kamera automatycznie kadruje odpowiednio obraz i całe urządzenie przesyła obraz osoby, która się w danej chwili wypowiada. W momencie zmiany rozmówcy cała procedura zachodzi na nowo. Zapewnia to bardzo płynną rozmowę i pozwala na lepsze zrozumienie uczestników spotkania.

Działanie EagleEye Director’a idealnie obrazuje poniższy film: POLYCOM EagleEye Director

 • Automatyczne kadrowanie rozmówców sprawiające, że rozmowa lub wykład prowadzone są w naturalny sposób, a uczestnikom łatwiej skupić się na rozmówcach,
 • Dzięki wyposażeniu kamery w 12x zoom optyczny nadaje się ona do szerokiej gamy pomieszczeń - od małych sal konferencyjnych do dużych sal wykładowych,
 • Łatwa instalacja dla każdego terminala z serii HDX lub Group.
polycom-eagleeye-director
 

POLYCOM EagleEye Producer

/ Automatyczne kadrowanie obrazu

EagleEye Producer jest przystawką do kamery umożliwiającą kadrowanie wysyłanego obrazu tak, by obejmował wszystkie osoby znajdujące się w pomieszczeniu. Przykładowo, gdy w pomieszczeniu znajdują się dwie osoby siedzące blisko siebie, urządzenie zawęża kadr w ten sposób, by w obszarze obserwowanym przez kamerę znajdowali się tylko rozmówcy.

Poniżej znajduje się film przedstawiający działanie tego rozwiązania. POLYCOM EagleEye Producer

 • Przeznaczona do małych i średnich pomieszczeń, umożliwia użytkownikom wygodniejsze przeprowadzanie rozmów bez angażowania się w ręczne ustawianie kamery i konieczność zmiany jej ustawień za każdym razem, kiedy ktoś zmieni miejsce lub się poruszy,
 • Stosowanie EagleEye Producer’a pomaga tworzyć raporty i statystyki z użytkowania systemów wideokonferencyjnych w organizacji, dzięki czemu można optymalizować wykorzystanie zasobów i pomieszczeń.
polycom-eagleeye-producer
 

POLYCOM RealPresence Touch

/ dedykowany panel sterujący

Polycom Touch jest systemem sterującym dedykowanym do terminali wideokonferencyjnych. Jest to dotykowy panel, za pomocą którego w prosty i intuicyjny sposób można sterować systemem wideokonferencyjnym: zestawiać połączenia, zarządzać książką adresową, sterować przesyłaną treścią itd.

 • Elegancki wygląd, prosta instalacja oraz możliwość ustawienia w pionie i poziomie,
 • Przyjazny i intuicyjny interfejs użytkownika, spójny z interfejsem na terminalach wideokonferencyjnych.
polycom-realpresence-touch2
 

POLYCOM UC Board

/ Tablica interaktywna

Polycom UC Board jest nowatorskim rozwiązaniem pozwalającym na współpracę użytkowników podczas spotkań wideokonferencyjnych, których głównym celem jest opracowywanie strategii, wymiana idei czy dyskusja nad projektem. Urządzenie niezwykle ułatwia dzielenie się koncepcjami, wyobrażeniami i planami w sytuacji, gdy treści te tworzone są spontanicznie.

Dzięki UC Board można przekształcić każdą tablicę lub monitor LCD w interaktywną rozwiązanie, które bez problemów integruje się z systemami Polycom HDX i Group.

UC Board przekształca typową wideokonferencję w pełni interaktywną sesję, podczas której uczestnicy podejmują decyzje, rozwiązują problemy i mogą szybko szkicować i przekazywać swoje pomysły. Użytkownicy mogą w prosty sposób dotrzeć do wszystkich rozmówców, niezależnie od odległości.

Film z działania tego rozwiązania dostępny jest poniżej: POLYCOM UC Board

 • Łatwość instalacji – wystarczy bezpośrednie podpięcie kablem USB do terminala,
 • Prostota obsługi – urządzenie włącza się automatycznie , gdy tylko pióro dotyka powierzchni,
 • Interoperacyjność – pierwsze rozwiązanie oferujące natywną integrację, pozwala na przeglądanie zawartości poprzez wszystkie urządzenia oparte na standardzie H.239,
 • Pozwala na wykorzystanie istniejących powierzchni,
 • Motywuje i pobudza do kreatywności uczestników konferencji, jednocześnie ułatwiając wymianę i zrozumienie treści.
Zapraszamy na prezentację UC Board w naszej sali demo w Krakowie.
polycom-uc-board
 

Mikrofony sufitowe POLYCOM

/ Niech Cię usłyszą.

Mikrofon sufitowy Polycom jest rozwiązaniem zastępującym mikrofon stołowy, które pozwala na płynne i naturalne prowadzenie wideokonferencji. Brak widocznego mikrofonu powoduje, że uczestnicy rozmawiają bardziej naturalnie. Dzięki bardzo dobremu zasięgowi wbudowanych trzech mikrofonów skutecznie zbiera dźwięk z całego pomieszczenia.

 • Brak urządzeń i kabli na stole,
 • Użytkownik nie skupia się na kierowaniu głosu do mikrofonu – wystarczy, że mówi naturalnie i jest doskonale słyszalny przez rozmówców,
 • Można spiąć ze sobą kilka takich mikrofonów w celu objęcia zasięgiem większego pomieszczenia.
polycom-ceiling-white-microphone
 

POLYCOM Convene

/ Przygotowany na rozwój

Polycom Convene jest 27” monitorem full HD przystosowanym do integracji z terminalami Group 310 lub 500. Rozwiązanie posiada miejsce na instalację kodeka, kamery Acoustic (kamery full HD z wbudowanym mikrofonem), a także poprowadzenie i ukrycie kabli. Dzięki Convene możemy stworzyć wysokiej jakości biurkowy system wideokonferencyjny oferujący pełną funkcjonalność terminali Group.

 • Elegancki wygląd, ekskluzywne wykonanie
 • Duża funkcjonalność i niewielkie rozmiary
polycom-realpresence-group-convene
 

Licencja 1080p

/ Zwiększ rozdzielczość

Możliwość licencyjnego odblokowania obsługi wideo i treści w jakości 1080p dla terminali z serii Group.

HDTV-96
 

Licencja Multipoint

/ Zwiększ liczbę jednoczesnych połączeń

Licencja mostka wideokonferencyjnego przeznaczona dla terminali Group 500 i Group 700. W przypadku terminala Group 500 pozwala na zestawienie 4 połączeń w jakości 1080p30 lub 6 w jakości 720p30, dla terminala Group 700 są to odpowiednio 4 połączenia w jakości 1080p30 i 8 połączeń w jakości 720p30.

Conference-96
 

Licencja Microsoft Interop

/ Integracja z aplikacjami Microsoft

Licencja przeznaczona dla terminali z serii Group pozwalająca na integrację z środowiskiem Skype for Business i Lync.

Skype-96
 

Przejdź do:

czekamy na Kontakt

/ chętnie odpowiemy na Twoje pytania

VisionCube S.A.

ul. gen. Bohdana Zielińskiego 22
30-320 Kraków, PL, EU
NIP: 6793089422

(+48) 123 906 400

Kom.: (+48) 660 136 146
Serwis: (+48) 123 906 410
 

info@visioncube.pl

Video: cracow.visioncube.pl
Serwis: support@visioncube.pl

06

Napisz
do Nas!

/ Szybki kontakt