Polycom Clariti

Start  /  WIDEOKONFERENCJE  /  Polycom Clariti

clarity_hor

Zwirtualizowana infrastruktura

/ Proste i lekkie rozwiązanie

Polycom Clariti jest kompleksowym rozwiązaniem zawierającym wirtualne maszyny: mostek wideokonferencyjny, serwery rejestracji i zarządzania, gatekeeper, serwer firewall/NAT traversal, serwer wideokonferencji przy wykorzystaniu przeglądarki oraz serwer wymiany treści. System uwzględnia wszystkie składniki infrastruktury Polycom w formie maszyn wirtualnych. Umożliwia ono pełną integrację pomiędzy środowiskiem MS Lync/Skype for business a tradycyjnymi wideokonferencjami, łącznie z obustronnym przesyłaniem treści.

Polycom Clariti

/ rozwiązanie oparte na maszynach wirtualnych

Model licencjonowania opiera się o ilość jednocześnie połączonych osób w wideokonferencji niezależnie od tego, czy są to połączenia point-to-point, czy multipoint. Pozostałe elementy infrastruktury są w pełni odblokowane, nie wymagają dodatkowych licencji. Dodatkowo można postawić kilka współpracujących ze sobą instancji Clariti, np. w rozproszonych geograficznie oddziałach, by uniknąć sytuacji, gdy podczas awarii w centralnej lokalizacji następuje całkowita utrata możliwości przeprowadzania wideokonferencji.

Clariti oferuje bardzo elastyczny system licencjonowania. Pierwszy pakiet to pięć licencji, po ich nabyciu można dokupić nawet pojedyncze licencje w zależności od wymagań organizacji. Pozwala to na dokładne dostosowywanie ilości licencji do aktualnego zapotrzebowania.

Główne zalety Clariti to:

  • Wideokonferencje wysokiej jakości dla wszystkich pracowników,
  • Prosty i elastyczny system licencjonowania,
  • Dostęp do całej infrastruktury Polycom, co pozwala na tworzenie środowiska wideokonferencyjnego dokładnie dopasowanego do aktualnych potrzeb,
  • Pełna integracja z Skype for Business/Lync,
  • Infrastruktura jest stawiana w środowisku sieciowym firmy, w przeciwieństwie do usług chmurowych,
  • Wsparcie dla terminali wideokonferencyjnych i aplikacji software’owych przeznaczonych na komputery osobiste i urządzenia mobilne.
clarity_small

czekamy na Kontakt

/ chętnie odpowiemy na Twoje pytania

VisionCube S.A.

ul. gen. Bohdana Zielińskiego 22
30-320 Kraków, PL, EU
NIP: 6793089422

(+48) 123 906 400

Kom.: (+48) 660 136 146
Serwis: (+48) 123 906 410
 

info@visioncube.pl

Video: cracow.visioncube.pl
Serwis: support@visioncube.pl

06

Napisz
do Nas!

/ Szybki kontakt