Telepresence

Start  /  WIDEOKONFERENCJE  /  Telepresence

6

Co to jest telepresence?

/ Współpraca na najwyższym poziomie

Immersive telepresence to kompleksowe rozwiązania dla sal wideokonferencyjnych, które umożliwiają spotkania dużych grup ludzi znajdujących się w oddalonych lokalizacjach, zapewniając naturalną komunikację.

Rozmówcy mogą obserwować otoczenie w rzeczywistych rozmiarach, zwracać uwagę na gesty osób biorących udział w dyskusji oraz aktywnie w niej uczestniczyć. Rozwiązanie to sprawia, że istotna podczas rozmowy komunikacja niewerbalna jest odczuwalna w sposób niemal identyczny, jak podczas bezpośredniego kontaktu. Dzięki Telepresence wszyscy uczestnicy spotkania odnoszą wrażenie, jakby znajdowali się w tym samym pomieszczeniu. Dodatkowo, zaawansowane systemy audio dbają o najwyższą jakość odtwarzanego dźwięku, wskutek czego nie odczuwa się rozmowy jako połączenia telefonicznego.

Polycom Immersive Studio

/ Współpraca bez kompromisów

rea lpresence Immersive Studio

Polycom Immersive Studio to rozwiązanie Telepresence pozwalające na komunikację wielu osób. Jest to największy system firmy Polycom oferujący możliwość uczestnictwa do 21 osób w jednej lokalizacji. Rozwiązanie to umożliwia bardziej efektywną współpracę na odległość między oddziałami firmy, uniwersytetami oraz organizacjami rządowymi. Wszędzie tam, gdzie oprócz nieskazitelnej jakości przekazu dźwięku i obrazu wymagana jest komunikacja wielostronna dla dużej grupy osób, Polycom Immersive Studio jest idealnym rozwiązaniem.

Uniwersalny system All-inclusive zapewnia luksusowe środowisko spotkań zawierające umeblowanie, systemy audio oraz wysokiej klasy systemy oświetleniowe. Każdy detal został zaprojektowany tak, by gwarantować naturalne warunki podczas spotkań biznesowych, zapewniając uczestnikom wygodę niezależnie od długości trwania spotkania.

  • Dokonała jakość High Definition oraz bardzo duża oszczędność pasma dzięki zastosowaniu H.264 High Profile,
  • Rozwiązanie idealne na zdalne spotkania zarządu, treningi i szkolenia. Wspaniale sprawdza się przy zarządzaniu i organizowaniu pracy dużych grup ludzi przebywających w różnych częściach świata,
  • Przejrzysta technologia, która eliminuje zakłócenia zwiększając efektywność spotkań,
  • Ściana multimedialna z trzema 84”, wyposażonymi w cienką ramkę monitorami w technologii 4K UltraHD w połączeniu z jednolitym wyglądem sal konferencyjnych Immersive Studio pozwala uczestnikom spotkania poczuć się tak, jakby przebywali w jednym pomieszczeniu,
  • Uniwersalne rozwiązanie All-inclusive zapewnia luksusowe środowisko spotkań, które dodatkowo może być użytkowane jako tradycyjna sala konferencyjna.
 

POLYCOM OTX

/ Poczuj (tele)obecność

Polycom OTX

Unikatowy projekt, ukryta technologia oraz trzy 65” monitory LCD stwarzają złudzenie, że wszyscy uczestnicy wideokonferencji przebywają w tym samym pomieszczeniu

Polycom OTX to rozwiązanie Immersive Telepresence, które umożliwia bardziej efektywną współpracę na odległość między pracownikami, klientami i partnerami. Poprawia wydajność oraz przyspiesza podejmowanie decyzji.

  • Dokonała jakość High Definition oraz bardzo duża oszczędność pasma dzięki zastosowaniu H.264 High Profile,
  • Możliwość łączenia zespołów, klientów oraz partnerów biznesowych podnosi atrakcyjność firmy na rynku,
  • Miejsca dla 4 (OTX 100) lub 6 (OTX 300) osób podczas sesji wideo zarówno w przypadku połączeń Telepresence, jak i konwencjonalnych, rzeczywistych spotkań,
  • 21,5” szerokoekranowe monitory do wyświetlania zawartości,

czekamy na Kontakt

/ chętnie odpowiemy na Twoje pytania

VisionCube S.A.

ul. gen. Bohdana Zielińskiego 22
30-320 Kraków, PL, EU
NIP: 6793089422

(+48) 123 906 400

Kom.: (+48) 660 136 146
Serwis: (+48) 123 906 410
 

info@visioncube.pl

Video: cracow.visioncube.pl
Serwis: support@visioncube.pl

06

Napisz
do Nas!

/ Szybki kontakt