VisionCube

Jesteśmy firmą zrzeszającą specjalistów z zakresu produktów audio-wideo.
Zajmujemy się systemami wideokonferencyjnymi i realizacją skomplikowanych technologicznie projektów z zakresu szeroko pojętego IT.

Inspirują nas Twoje potrzeby.

Wideokonferencje to My

W naszej ofercie posiadamy wąską grupę dostawców, co przekłada się na wysoką specjalizację i zaangażowanie ze wszystkich stron łańcucha dostaw.

Sztab wykwalifikowanych ekspertów, partnerskie podejście do naszych klientów, wysoka jakość usług i solidność – o to, co u nas znajdziesz.

Od ponad 7 lat, za każdym razem staramy się dostarczyć Klientowi kompleksowe rozwiązanie dopasowane do charakteru pracy danej firmy.

We are outsourced AV department for IT integrators.

Zespół

VisionCube jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, pracujących od lat w branży IT.  Zespół specjalistów w VisionCube został precyzyjnie dobrany, aby móc realizować złożone technicznie projekty w jak najkrótszym czasie, zapewniając przy tym maksymalny poziom satysfakcji klienta. 

FacebookLinkedin

Andrzej Rzepecki
Prezes Zarządu, CEO

VisionCube Team
VisionCube Team

Andrzej Rzepecki
Prezes Zarządu, CEO

Kim jestem? Introwertykiem z wyuczonym ekstrawertyzmem. Od ponad 8 lat prowadzę VisionCube. Firmie w międzyczasie narodziło się kilka spółek córek. Prywatnie jestem mężem i dumnym tatą. Lubię zamknąć się z technologią sam na sam i stworzyć coś ciekawego.
Co mnie inspiruje? Zdecydowanie ludzie! Mam nietypowe hobby, działam charytatywnie w szerokim zakresie – od pomocy w krajach rozwijających się, po wsparcie w poszukiwaniu osób zaginionych, zarówno za pomocą metod tradycyjnych, jak również między innymi z użyciem dronów. Na co dzień sprawdzam się także w „gaszeniu pożarów”.
Jaki jestem? Trochę postrzelony, mam tyle myśli i pomysłów na minutę, że niejednokrotnie chciałbym, żeby ktoś włączył mi na chwilę przycisk „shut down”.. wiem, tak się nie da, ale reset oraz energię do pracy i pomagania innym pozyskuję z wypoczynku w górach, nurkując i jeżdżąc quadami. Często mieszam style i łączę gatunki, żeby z kilku, czasem z pozoru niestandardowych i niepasujących do siebie materii, powstało coś wartościowego, co ułatwi komuś życie.

Anna Chmielnicka
Wiceprezes Zarządu, CFO

VisionCube Team
VisionCube Team

Anna Chmielnicka
Wiceprezes Zarządu, CFO

Do VisionCube trafiłam ponad 7 lat temu, więc już od dawna jestem tu zadomowiona na dobre. W pracy twardo stąpam po ziemi, opiekując się firmową skarbonką i dbając o to, aby od strony papierowej wszystko funkcjonowało prawidłowo. Do biurokracji jednak jeszcze nam daleko – bo moja praca ma umożliwiać sprawne działanie firmy, a nie paraliżować jej przedsięwzięcia. Dobrze odnajduję się w zadaniach wymagających cierpliwości, skrupulatności i staranności. Dla równowagi, po godzinach bujam w obłokach – oglądam filmy i czytam książki science fiction i fantasy, pogłębiam swoją wiedzę o kosmosie, bawię się w rękodzieło i gram w gry planszowe. Jestem osobą spokojną i stonowaną, bez skłonności do ryzyka, ale z drugiej strony chętnie skoczę ze spadochronem, zanurkuję w morskie głębiny i przejadę się najwyższą górską kolejką. Lubię jedzenie (ale nie gotowanie), porządek (ale nie sprzątanie) i tropienie zagubionych przecinków w publikowanych tekstach.

Olgierd Madej
Członek Zarządu, Dyrektor Zarządzający

VisionCube Team
VisionCube Team

Olgierd Madej
Członek Zarządu, Dyrektor Zarządzający

Jestem genetykiem w świecie IT. Od ponad 25 lat od wewnątrz obserwuję tę pasjonującą branżę - zaczynałem w DEC, następnie był Microsoft, Hewlett Packard, Polycom i Cisco. Prywatnie - żonaty od 28 lat, mam 26-letniego syna i 21-letnią córkę. Jestem absolutnie zwariowany na punkcie wędkowania. Kilka razy w roku wyjeżdżam do Skandynawii (którą kocham!) oddając się odkrywaniu coraz to nowych pięknych jezior. Planowanie tego typu wypraw to dla mnie wielka przyjemność, a jeśli uda się złapać podczas takiej podroży konkretny okaz - jest to najlepsza nagroda za wysiłek włożony w przygotowanie. Co więcej, jestem kolekcjonerem płyt winylowych, których także namiętnie słucham. Do tej pory moja kolekcja liczy 1200 albumów bardzo różnych wykonawców. Ponadto bardzo lubię oglądać futbol amerykański - to jedyny sport zespołowy, który wciąga mnie bez reszty.
Cechuje mnie niepoprawny optymizm, ciągły uśmiech, ciekawość świata i ludzi. Czasami mam wrażenie, że komunikuję się ze światem w zbyt prosty i bezpośredni sposób... prawdopodobnie wynika to z tego, że mam zbyt dużo do zrobienia i zobaczenia, więc nie tracę czasu na domysły, podchody i rytualne "tańce deszczu" :) Moja maksyma to "jedyne co jest stałe, to zmiana" – i to właśnie szeroko pojętą zmianą zajmuję się w VisionCube.
Staram się być ekspertem we wszystkich dziedzinach, które są dla mnie ważne, zarówno jeśli chodzi o pasje, jak i pracę. Nigdy nie mam za wiele wiedzy na tematy, które mnie interesują.
Jeśli ciekawi Cię rynek komunikacji wideo, to w którym kierunku zmierza i jak może wyglądać niebawem, zapraszam do dyskusji. Poza tym, wiele lat pracy w sprzedaży pozwala mi dzielić się różnymi doświadczeniami z tej dziedziny. A tak naprawdę, bardzo lubię pomagać, więc nawet, kiedy czegoś nie wiem, to się dowiem i najlepiej jak potrafię Ci doradzę.

Zygmunt Łodziński
Dyrektor Handlowy

VisionCube Team
VisionCube Team

Zygmunt Łodziński
Dyrektor Handlowy

Zawsze staram się być sobą. W pracy zajmuję się głównie zadaniami specjalnymi. Pasjonują mnie nowe technologie oraz futbol amerykański. Moje miejsce pracy to biuro, boisko, las. Co mnie inspiruje? Ludzie, których znam oraz wysoko postawione cele.
Pomimo, że mój wygląd na pierwszy rzut oka może o tym nie świadczyć... jestem bardzo empatyczny i wrażliwy. Wyróżniam się także konsekwencją w działaniu, ambicją i uporem w dążeniu do postawionych sobie celów. Uwielbiam jedzenie i zwierzaki.

Wojciech Labocha
Dyrektor Techniczny, CTO

VisionCube Team
VisionCube Team

Wojciech Labocha
Dyrektor Techniczny, CTO

Z wykształcenia fizyk, z zamiłowania i zawodu – inżynier, którego pasjonują wszelkiego rodzaju technikalnia. Na co dzień poszukuję nisz oraz przewag technologicznych i produktowych, a także unikalnych rozwiązań pasujących do, często bardzo specyficznych, wymagań klientów. Wideokonferencje i wszystko, co z nimi związane, nie mają przede mną tajemnic. Choć, szczerze mówiąc, najlepiej odnajduję się w momentach nieoczywistych … na styku bycia inżynierem, handlowcem i marketingowcem. W życiu cechuje mnie dokładność i precyzja - wierzę, że małe szczegóły mają ogromny wpływ na całość. Do tego jestem nieco wścibski i wszędzie wtykam nos :) Do działania inspiruje mnie chęć zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń. Prywatnie - mam żonę i dwie córeczki. W wolnym czasie uwielbiam to, co jest w moim przypadku towarem bardzo mocno deficytowym – ciszę i spokój.

Anna Kędziora
Specjalista ds. logistyki

VisionCube Team
VisionCube Team

Anna Kędziora
Specjalista ds. logistyki

Marek Bałda
Solutions Architect

VisionCube Team
VisionCube Team

Marek Bałda
Solutions Architect

Jestem orędownikiem balansu, równowagi i spokoju w każdym aspekcie życia. Popieram proste i funkcjonalne rozwiązania ułatwiające, a nie komplikujące życie. Cenię ciężką pracę oraz, jak to mówią Włosi: „dolce far niente”, dlatego w sprawach zawodowych cechuje mnie działanie nastawione na sprawne osiągnięcie celu, który zagwarantuje zadowolenie naszym Partnerom biznesowym, jak i mnie osobiście. Prywatnie bardzo lubię się pośmiać. Staram się unikać nudziarzy i narzekaczy, wolę otaczać sie osobami pozytywnie zakręconymi. Tak więc, za indiańskim przysłowiem... „Coco jumbo i do przodu”. W branży AV pracuję i rozwijam się razem z nią już blisko dwie dekady (co mnie kręci i daje dużą satysfakcję). Lubię ambitne i multidyscyplinarne projekty poprawiające jakość życia ich użytkownikom. Gram w squasha, biesiaduję i jestem za pokojem na świecie.

Adam Wójcik
Programista systemów AV

VisionCube Team
VisionCube Team

Adam Wójcik
Programista systemów AV

W projektach realizowanych przez VisionCube zajmuję się oprogramowaniem systemów audio-video. Każdego dnia mierzę się z realizacją pomysłów naszych klientów, starając się, aby rozwiązania przez nas oferowane były w 100% dopasowane do ich oczekiwań, a przygotowane przeze mnie koncepcje dawały odpowiedź na nurtujące ich pytania.

Marcin Derecki
Senior Account Manager

VisionCube Team
VisionCube Team

Marcin Derecki
Senior Account Manager

Fan gier komputerowych, cukiernik amator, pasjonat historii i entuzjasta inwestycji giełdowych – to tylko niektóre z określeń, jakimi można mnie opisać. Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi, staram się znaleźć rozwiązanie i porozumienie w każdej trudnej sytuacji. Uwielbiam zwiedzać i spędzać czas na łonie natury. Kraków nie ma przede mną tajemnic, od kiedy sięgam pamięcią, uwielbiałem spacerować po Podgórzu i Kazimierzu. Bardzo lubię planować podróże i wycieczki, zarówno po Polsce, jak i Europie. Marzę, żeby kiedyś w Peru „przybić piątkę” z lamą oraz zobaczyć fiordy w Nowej Zelandii. Staram się zawsze być pogodny i życzliwy, ludzie są dla mnie na pierwszym miejscu i dlatego w VisionCube zajmuję się obsługą klienta biznesowego.

Jakub Stępniak
Account Manager

VisionCube Team
VisionCube Team

Jakub Stępniak
Account Manager

Prywatnie jestem dumnym tatą, pasjonatem sportu, wielkim miłośnikiem pizzy i znawcą oraz wielbicielem … teledysków muzycznych. Od dawna w życiu towarzyszą mi sporty ekstremalne, stąd ciężko mi sobie wyobrazić dzień bez dawki adrenaliny zaserwowanej poprzez jazdę rowerem górskim po krakowskim Lesie Wolskim lub w górach. Zima z kolei, to dla mnie synonim nart (najlepiej szybko w dół, po wyratrakowanym stoku) – to wszystko, choć czasem wyczerpujące, daje mi niezmierzone pokłady energii do działania. Moja miłość do pizzy jest nieograniczona. U-WIEL-BIAM oglądać teledyski. Być może nie od razu odpowiem Ci na pytanie, kto gra główną rolę w najnowszym serialu na Netflixie, za to mogę zaprezentować Ci moje autorskie zestawienie stu najbardziej niesamowitych wideoklipów. Dzięki temu, że uprawiając sport, daję ujście emocjom i zbieram siły, bardzo ciężko jest wyprowadzić mnie z równowagi. Do działania inspiruje mnie chęć realizacji marzeń. W VisionCube rozwijam biznes i relacje z klientami. Aktywność fizyczna i zdrowa, sportowa rywalizacja sprawiają, że nie boję się nowych wyzwań, różnorodności i zadań specjalnych.

Andrzej Gozdek
Senior Account Manager, koordynator serwisu

VisionCube Team
VisionCube Team

Andrzej Gozdek
Senior Account Manager, koordynator serwisu

Master Audio. Głos Warszawy. Twarz, która mówi więcej niż 1000 słów. Radiowiec. Miłośnik piesków i wielkomiejskiego życia. Nasz człowiek w stolicy. Andrzej Gozdek.

Paweł Jaworski
Konsultant ds. wsparcia technicznego

VisionCube Team
VisionCube Team

Paweł Jaworski
Konsultant ds. wsparcia technicznego

Jestem urodzonym optymistą, pozytywnie nastawionym do życia i ludzi oraz fanatykiem nowinek technologicznych. Należę do osób otwartych, szanujących konstruktywną krytykę, która potrafi wiele nauczyć. Energię do życia czerpię z podróży - obserwacja innych kultur, ludzi, ich emocji nakręca mnie do działania. Uwielbiam kontakt z naturą, miejski zgiełk mnie męczy. Wolny czas spędzam aktywnie, chodząc po górach, jeżdżąc na rowerze lub grając w piłkę, a kiedy muszę się zresetować, zaszywam się gdzieś z moją drugą połówką i buldogiem Abelardem. Dopiero zaczynam swoją przygodę z VisionCube, w firmie jestem „świeżakiem”, ale to ja będę zajmował się serwisowaniem Waszego sprzętu, a że branża IT to moja pasja, na pewno dam sobie z tym radę. Jestem samoukiem, ambitnie dążącym do rozwinięcia swoich talentów związanych z rozwiązywaniem problemów. Wierzę, że chcieć, to móc.

Marcin Kujawa
Konsultant ds. wsparcia technicznego

VisionCube Team
VisionCube Team

Marcin Kujawa
Konsultant ds. wsparcia technicznego

Nazywają mnie niepoprawnym optymistą oraz odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku – szczerze, lubię rozmawiać z ludźmi i doradzać im, nie tylko w kwestiach służbowych. Rzadko spotkasz mnie w biurze – chyba, że mamy na myśli biuro naszego klienta – to właśnie z klientami spędzam najwięcej czasu, wspierając ich i doradzając na temat najnowszych technologii. Jestem towarzyski i pomocny, lubię działać szybko, czasem jestem przesadnie dokładny. Do działania inspiruje mnie bliska osoba, bardzo lubię zwiedzać z nią świat. Miejscem, które mnie zauroczyło jest Zakopane i jego magia, a na liście „to see soon” jest Barcelona. Jestem bardzo dumny ze swojego syna.

Marcin Pawłowski
Specjalista ds. cyberbezpieczeństwa

VisionCube Team
VisionCube Team

Marcin Pawłowski
Specjalista ds. cyberbezpieczeństwa

Jestem pracoholikiem z silnymi tendencjami do prokrastynacji wynikającymi z neofilii. Jednostka chorobowa została zdefiniowana i poprawnie mi przypisana, jednak do tej pory ciągle walczę o rentę. Mam smykałkę do bezpieczeństwa, która pojawiła się we wczesnych latach dziecięcych, gdy zaciekle broniłem wszystkich swoich drugich śniadań przed współosadzonymi w placówkach szkolno-wychowawczych. Kluczowym momentem w mojej karierze był okres pogłębiania wiedzy i umiejętności z zakresu cyberbezpieczeństwa, które dane mi było realizować jako starszy ochroniarz w pobliskim dyskoncie na dziale z elektroniką. W wolnym czasie, nie mam wolnego czasu.

Kinga Paciuch
Junior Solutions Architect

VisionCube Team
VisionCube Team

Kinga Paciuch
Junior Solutions Architect

Jestem studentką AGH na kierunku Elektronika i Telekomunikacja, uwielbiam majsterkować i poznawać nowe technologie.
Ulubiony sprzęt domowy? Zdecydowanie narzędzia!
Z natury jestem szczera, wytrwała i empatyczna. Nienawidzę rodzynków i mięty, ale dobrej herbaty nigdy nie odmówię.
We wszystko co robię wkładam swoje serce - niezależnie, czy to życie prywatne, czy zawodowe.
Nie ma nic lepszego od praktycznej wiedzy, dlatego cenię sobie pracę „na żywym organizmie” i bardzo chętnie testuje rozwiązania i sprzęt.
Jestem na początku swojej kariery , ale cieszę się, że mogę budować doświadczenie pracując wśród najlepszych.

Kinga Jedynak
Sales Support

VisionCube Team
VisionCube Team

Kinga Jedynak
Sales Support

Prywatnie nazywają mnie „Małą Mi”, choć moim zdaniem łączy Nas tylko wzrost. Zgodzę się również z tym co kiedyś powiedziała „Sarkazm jest sztuką... Gdyby był nauką, byłabym doktorem habilitowanym”.
To, co tak naprawdę mnie cechuję, to uśmiech i optymizm, mówią że rozsiewam „dobrą energię”
W pracy? Najważniejsze jest podejście, wszystko da się zrobić, a jak się nie da – to trzeba inaczej.
Imponują mi ludzie, którzy mają wiedzę i umieją z niej korzystać. Osoby, które są specjalistami w swojej dziedzinie, a co więcej chętnie i w przystępny sposób dzielą się swoją wiedzą. Takie znajomości uczą pokory. Inspirują i motywują do działania. Sprawiają, że ja także chcę i staram się zostać specjalistą w swojej dyscyplinie. Nie osiadam na laurach, tylko ciągle się uczę. Pracuję nad tym, aby być równie interesującym Partnerem.
W wolnym czasie nie zastaniesz mnie w domu, każdą chwilę wykorzystam do długich wędrówek, najlepiej za miastem. Nie ma nic lepszego od obcowania z naturą. Choć prowadzenie samochodu sprawia mi równie dużą przyjemność.
Obserwowanie ludzi i wchodzenie z nimi w jakąkolwiek interakcje przychodzi mi z łatwością, a przede wszystkim lubię pomagać. Właśnie dlatego w VisionCube zajmuję się obsługą Partnerów Biznesowych.
Chętnie porozmawiam o rozwiązaniach wideokonferencyjnych, doradzę, przygotuję korzystną ofertę, czy też skoordynuję spotkanie z Naszymi wykwalifikowanymi inżynierami.

Dołącz do zespołu
Wyślij CV

Partnerzy

Definiuje nas znajomość rozwiązań różnych producentów, co pozwala dobrać Klientowi kompleksowe rozwiązania szyte na miarę. Tam, gdzie inni mówią „nie da się” – my przychodzimy i realizujemy. Teoretycznie trudne rzeczy robimy łatwe i users friendly.

VisionCube
w liczbach

Prawie 365 dni w roku tworzymy dla naszych Klientów rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb

8 lat

doświadczenia

220

realizacji

24/7

serwis i obsługa

101%

zaangażowania
pracowników

+15 000

użytkowników
wideokonferencji

+160

sale konferencyjne

Innowacje pomagają

Działania w ramach Społecznej Odpowiedzialności Biznesu to niezwykle ważny element funkcjonowania VisionCube. Współpracując z nami pomagasz potrzebującym w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Nasi pracownicy są aktywnie zaangażowani w działania fundacji InnovAid.

Odpowiedzialny biznes

Nowe technologie na boisku

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zostaliśmy Partnerem Technologicznym drużyny Kraków Football Kings na sezon 2019

Odpowiedzialny biznes