Kariera

 

Dołącz do VisionCube

W VisionCube staramy się oferować przemyślany i ciekawy, płatny program stażowy, który zapewni studentom czy absolwentom  nabycie cennej wiedzy i doświadczenia biznesowego. Wierzymy, że dzięki temu młodzi ludzie będą mieć ułatwiony start w karierę i wiele możliwości pozyskiwania praktycznego doświadczenia.

Jednym z bardzo ważnych dla nas czynników decydujących o przyjęciu stażysty w szeregi VisionCube, jest to, aby kandydat podzielał wartości naszej firmy i posiadał określone cechy, których rozwój przełoży się na obopólne korzyści. Osoby wkraczające dopiero co na rynek pracy, stanowią dla nas niezwykle cenne źródło inspiracji – dzięki ich świeżemu spojrzeniu udaje się wdrożyć dodatkowe pomysły i rozwiązania, które mają bardzo duże znaczenie w funkcjonowaniu firmy.

Staż w VisionCube

Jeśli kształcisz się w kierunku informatycznym i interesuje Cię telekomunikacja oraz systemy audiowizualne, a ponadto cechuje Cię szybka zdolność nawiązywania kontaktów, jesteś otwarty na nowe wyzwania i masz pasje oraz zainteresowania – napisz nam kilka słów o sobie. CV oraz list motywacyjny wyślij na adres: m.stasiak@visioncube.pl w temacie wiadomości wpisując: Staż w VisionCube Twoje Imię i Nazwisko

Aktualna oferta pracy

Account Manager
Miejsce pracy: Kraków/Cała Polska

Opis stanowiska:
• aktywne nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi klientami biznesowymi,
• umawianie spotkań handlowych u klienta,
• budowanie relacji biznesowych,
• prezentowanie firmy oraz oferty VisionCube potencjalnym klientom,
• analiza potrzeb klienta,
• doradzanie klientowi optymalnych rozwiązań (konfiguracja oferty pod potrzeby klienta),
• negocjacje sprzedażowe,
• utrzymywanie relacji biznesowych.

Wymagania:
• doświadczenie w sprzedaży B2B – minimum 3 lata,
• doświadczenie w kontaktach handlowych z działami zakupów,
• doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów,
• umiejętność budowania relacji,
• umiejętności prezentacyjne,
• komunikatywność,
• umiejętność argumentowania i przekonywania,
• umiejętności negocjacyjne,
• zaangażowanie,
• otwartość,
• czynne prawo jazdy kat. B,
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (praca w międzynarodowym zespole),
• mile widziane zainteresowanie technologiami audio video,
• gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:
• umowę o pracę
• wynagrodzenie zależne od wyników (podstawa + prowizja sprzedażowa)
• pakiet szkoleń produktowych (pełne przygotowanie w zakresie oferty VisionCube)
• ciekawą i rozwijającą pracę
• swobodną atmosferę pracy w międzykulturowym i wyjątkowym zespole pasjonatów,
• dostęp do karty Multisport, ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej.
• udział w interesujących projektach.

CV i list motywacyjny prześlij na adres: a.lesniewska@skutecznedzialanie.pl
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883″.
—-
Administratorem danych jest VisionCube S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. gen. Bohdana Zielińskiego 22. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Jak to wygląda naszym okiem?

Dominik Janik

Praktyki zawodowe w VisionCube, wrzesień 2018

Kiedy zbliżał się czas odbycia moich praktyk zawodowych, postanowiłem poszukać czegoś odpowiedniego dla mnie i spójnego z moim wykształceniem, które zdobywam na co dzień w technikum. Analizując różne możliwości, natrafiłem na VisionCube. Moje podanie zostało przyjęte i przez cały wrzesień mogłem czuć się jak pełnoprawny członek zespołu ds. wsparcia serwisowego w VisionCube.

Początkowo do praktyk zawodowych podchodziłem bardzo sceptycznie. Na myśl "firma" przed oczami pojawiały mi się korporacje, gdzie każdy przychodzi do biura o 7.00, przesiaduje jedynie w swoim małym "klaustrofobicznym pudełku", po czym wychodzi z pracy w godzinach wieczornych, bez cienia radości i sił do życia.

Po pierwszym tygodniu pracy w VisionCube moje wyobrażenie zmieniło się o 180°. Okazało się, że godziny pracy są elastyczne, swoje zajęcia realizuje się spędzając czas w dużej, otwartej, przyjaznej przestrzeni z ciekawymi i pomocnymi ludźmi u boku. Atmosfera w firmie jest na medal - zanim rozpocząłem praktyki, nigdy w życiu bym nie powiedział, że w pracy, oprócz wykonywania swoich obowiązków, można żartować, śmiać się, wymieniać opiniami, czy dzielić pasje.

Podczas praktyk pod swoje skrzydła przygarnął mnie Konsultant ds. Wsparcia Technicznego - Paweł Jaworski, który przekazał mi naprawdę dużo wartościowej wiedzy i wytłumaczył wiele rzeczy, których wcześniej nie rozumiałem, za co jestem mu wdzięczny.

Każdemu młodemu człowiekowi polecam wybór takich praktyk, ponieważ można zobaczyć całą masę ciekawych, nowych funkcjonalności, poznać najnowsze technologie, zaobserwować i nauczyć się działania wielu urządzeń, co w przyszłości może realnie pomóc pewnie wkroczyć na rynek pracy w sektorze IT. Mam nadzieję, że po zakończeniu edukacji, moje drogi skrzyżują się z firmą VisionCube.
Podsumowując, bardzo się cieszę, że trafiłem do miejsca, gdzie poznałem tylu pozytywnych, pomocnych i pracowitych ludzi. Przez panującą w firmie atmosferę, z ciężkim sercem ukończyłem praktyki w VisionCube.

Natalia Racławska

Staż na stanowisku Junior Marketing Specialist / VisionCube S.A.

Jestem inżynierem, który dzięki wrodzonej ciekawości świata odkrył w sobie pasję do marketingu. Każdego dnia staram się ją rozwijać, a nauka nowych rzeczy motywuje mnie do tego, żeby wciąż dowiadywać się więcej. Często się uśmiecham, zwłaszcza na widok włoskiego jedzenia, którego jestem fanką. Lubię odkrywać nowe miejsca, muzykę i smaki. Prawdopodobnie jestem też największą przeciwniczką rodzynek w serniku na świecie.

VisionCube to miejsce w pełni przyjazne młodym ludziom, przede wszystkim ze względu na atmosferę. Tu nikt nie patrzy na Ciebie z góry, wszyscy są wyrozumiali i służą pomocą. Możliwość odbywania stażu w takich warunkach to szansa na rozwój, a także poznanie środowiska nowych technologii od podszewki. Dzięki coraz to nowym wyzwaniom, każdego dnia mam okazję do poszerzania swojej wiedzy i zdobywania nowych umiejętności z zakresu marketingu. Co więcej, czuję, że to co robię ma sens, ponieważ efekty mojej pracy są faktycznie wykorzystywane w budowaniu wizerunku marki. VisionCube to także nowoczesna, przyjazna przestrzeń, w której aż chce się pracować!

A ewentualne spadki energii można wyrównać świeżo wyciskanym sokiem z cytrusów.

Małgorzata Stasiak

Opiekun stażu / Marketing and PR Specialist / VisionCube S.A.

„Natalia wspiera dział marketingu swoją wiedzą i świeżym spojrzeniem. Jej realna pomoc w zakresach takich, jak social media, kampanie telemarketingowe czy przygotowanie materiałów graficznych (i nie tylko), jest bardzo cenna. Jako opiekun stażu cieszę się, że mogę z nią pracować i, że Natalia każdego dnia dzieli się ze mną swoją dawką energii i zapałem do pracy.”

Łukasz Korpak

Account Manager / VisionCube S.A.

W VisionCube pracuję już ponad rok. Wszystko zaczęło się od wakacyjnego stażu, którego celem było poznanie moich możliwości. Początkowo dostałem zielone światło, żeby zaangażować się zarówno w działania handlowe, jak i marketingowe. Miało to na celu odkrycie siebie, poszerzanie zainteresowań oraz odnalezienie odpowiedniej ścieżki kariery dla mnie.

Pod skrzydłami bardzo doświadczonego opiekuna Klienta Kluczowego – Marcina Dereckiego – zdobyłem masę doświadczenia i swój staż wykorzystałem do maksimum. Po trzech miesiącach VisionCube zaproponował mi przedłużenie współpracy w charakterze osoby odpowiedzialnej za kontakt z klientem i poszerzenie zakresu moich obowiązków, a to wszystko na dogodnych warunkach – tak, abym mógł połączyć pracę z wymagającymi studiami dziennymi. Dziś z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to jedna z najlepszych rzeczy, jakie mogą spotkać młodego człowieka na początku kariery zawodowej.

Firma, w której liczy się człowiek, a nie liczba; profesjonalna biznesowo, ale z ludzkim podejściem; ogrom doświadczenia połączony z entuzjazmem i energią młodego zespołu. Serdecznie życzę Wam takiego pierwszego kroku w dorosłe życie!

Andrzej Rzepecki

CEO/CTO VisionCube S.A.

„W VisionCube stawiamy na ludzi młodych, dla których cyfrowy świat jest rzeczą zupełnie naturalną. Poprzez oferowane staże oraz praktyki chcemy, aby młodzi ludzie mogli zobaczyć w jaki sposób można integrować otaczające ich systemy informatyczne oraz bezpośrednio odczuć, jak mogą one pomagać w codziennym życiu, nauce i pracy. Dla funkcjonowania firmy takie świeże spojrzenie również jest niezwykle wartościowe i pomocne.”