Kariera

Dołącz do VisionCube

W VisionCube staramy się oferować przemyślany i ciekawy, płatny program stażowy, który zapewni studentom czy absolwentom  nabycie cennej wiedzy i doświadczenia biznesowego. Wierzymy, że dzięki temu młodzi ludzie będą mieć ułatwiony start w karierę i wiele możliwości pozyskiwania praktycznego doświadczenia.

Jednym z bardzo ważnych dla nas czynników decydujących o przyjęciu stażysty w szeregi VisionCube, jest to, aby kandydat podzielał wartości naszej firmy i posiadał określone cechy, których rozwój przełoży się na obopólne korzyści. Osoby wkraczające dopiero co na rynek pracy, stanowią dla nas niezwykle cenne źródło inspiracji – dzięki ich świeżemu spojrzeniu udaje się wdrożyć dodatkowe pomysły i rozwiązania, które mają bardzo duże znaczenie w funkcjonowaniu firmy.

Staż w VisionCube

Jeśli kształcisz się w kierunku informatycznym i interesuje Cię telekomunikacja oraz systemy audiowizualne, a ponadto cechuje Cię szybka zdolność nawiązywania kontaktów, jesteś otwarty na nowe wyzwania i masz pasje oraz zainteresowania – napisz nam kilka słów o sobie. CV oraz list motywacyjny wyślij na adres: m.stasiak@visioncube.pl w temacie wiadomości wpisując: Staż w VisionCube Twoje Imię i Nazwisko

Aktualna oferta pracy

Account Manager
Miejsce pracy: Kraków/Cała Polska

Opis stanowiska:
• aktywne nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi klientami biznesowymi,
• umawianie spotkań handlowych u klienta,
• budowanie relacji biznesowych,
• prezentowanie firmy oraz oferty VisionCube potencjalnym klientom,
• analiza potrzeb klienta,
• doradzanie klientowi optymalnych rozwiązań (konfiguracja oferty pod potrzeby klienta),
• negocjacje sprzedażowe,
• utrzymywanie relacji biznesowych.

Wymagania:
• doświadczenie w sprzedaży B2B – minimum 3 lata,
• doświadczenie w kontaktach handlowych z działami zakupów,
• doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów,
• umiejętność budowania relacji,
• umiejętności prezentacyjne,
• komunikatywność,
• umiejętność argumentowania i przekonywania,
• umiejętności negocjacyjne,
• zaangażowanie,
• otwartość,
• czynne prawo jazdy kat. B,
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (praca w międzynarodowym zespole),
• mile widziane zainteresowanie technologiami audio video,
• gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:
• umowę o pracę
• wynagrodzenie zależne od wyników (podstawa + prowizja sprzedażowa)
• pakiet szkoleń produktowych (pełne przygotowanie w zakresie oferty VisionCube)
• ciekawą i rozwijającą pracę
• swobodną atmosferę pracy w międzykulturowym i wyjątkowym zespole pasjonatów,
• dostęp do karty Multisport, ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej.
• udział w interesujących projektach.

CV i list motywacyjny prześlij na adres: a.lesniewska@skutecznedzialanie.pl
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883″.
Administratorem danych jest VisionCube S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. gen. Bohdana Zielińskiego 22. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Jak to wygląda naszym okiem?

Natalia Racławska

Staż na stanowisku Junior Marketing Specialist / VisionCube S.A.

Jestem inżynierem, który dzięki wrodzonej ciekawości świata odkrył w sobie pasję do marketingu. Każdego dnia staram się ją rozwijać, a nauka nowych rzeczy motywuje mnie do tego, żeby wciąż dowiadywać się więcej. Często się uśmiecham, zwłaszcza na widok włoskiego jedzenia, którego jestem fanką. Lubię odkrywać nowe miejsca, muzykę i smaki. Prawdopodobnie jestem też największą przeciwniczką rodzynek w serniku na świecie.

VisionCube to miejsce w pełni przyjazne młodym ludziom, przede wszystkim ze względu na atmosferę. Tu nikt nie patrzy na Ciebie z góry, wszyscy są wyrozumiali i służą pomocą. Możliwość odbywania stażu w takich warunkach to szansa na rozwój, a także poznanie środowiska nowych technologii od podszewki. Dzięki coraz to nowym wyzwaniom, każdego dnia mam okazję do poszerzania swojej wiedzy i zdobywania nowych umiejętności z zakresu marketingu. Co więcej, czuję, że to co robię ma sens, ponieważ efekty mojej pracy są faktycznie wykorzystywane w budowaniu wizerunku marki. VisionCube to także nowoczesna, przyjazna przestrzeń, w której aż chce się pracować!

A ewentualne spadki energii można wyrównać świeżo wyciskanym sokiem z cytrusów.

Małgorzata Stasiak

Opiekun stażu / Marketing and PR Specialist / VisionCube S.A.

„Natalia wspiera dział marketingu swoją wiedzą i świeżym spojrzeniem. Jej realna pomoc w zakresach takich, jak social media, kampanie telemarketingowe czy przygotowanie materiałów graficznych (i nie tylko), jest bardzo cenna. Jako opiekun stażu cieszę się, że mogę z nią pracować i, że Natalia każdego dnia dzieli się ze mną swoją dawką energii i zapałem do pracy.”

Łukasz Korpak

Account Manager / VisionCube S.A.

W VisionCube pracuję już rok. Wszystko zaczęło się od wakacyjnego stażu, którego celem było poznanie moich możliwości. Początkowo dostałem zielone światło, żeby zaangażować się zarówno w działania handlowe, jak i marketingowe. Miało to na celu odkrycie siebie, poszerzanie zainteresowań oraz odnalezienie odpowiedniej ścieżki kariery dla mnie.

Pod skrzydłami bardzo doświadczonego opiekuna Klienta Kluczowego – Marcina Dereckiego – zdobyłem masę doświadczenia i swój staż wykorzystałem do maksimum. Po trzech miesiącach VisionCube zaproponował mi przedłużenie współpracy w charakterze osoby odpowiedzialnej za kontakt z klientem i poszerzenie zakresu moich obowiązków, a to wszystko na dogodnych warunkach – tak, abym mógł połączyć pracę z wymagającymi studiami dziennymi. Dziś z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to jedna z najlepszych rzeczy, jakie mogą spotkać młodego człowieka na początku kariery zawodowej.

Firma, w której liczy się człowiek, a nie liczba; profesjonalna biznesowo, ale z ludzkim podejściem; ogrom doświadczenia połączony z entuzjazmem i energią młodego zespołu. Serdecznie życzę Wam takiego pierwszego kroku w dorosłe życie!

Andrzej Rzepecki

CEO/CTO VisionCube S.A.

„W VisionCube stawiamy na ludzi młodych, dla których cyfrowy świat jest rzeczą zupełnie naturalną. Poprzez oferowane staże oraz praktyki chcemy, aby młodzi ludzie mogli zobaczyć w jaki sposób można integrować otaczające ich systemy informatyczne oraz bezpośrednio odczuć, jak mogą one pomagać w codziennym życiu, nauce i pracy. Dla funkcjonowania firmy takie świeże spojrzenie również jest niezwykle wartościowe i pomocne.”