GO

Poznaj kamerę Huddly GO

Huddly to skandynawski producent inteligentnych kamer do wideokonferencji

Huddly GOKup w VisionCube

Huddly

We build things that see.

Huddly łączy sprzęt, oprogramowanie i sztuczną inteligencję, tworząc twórczą wizję współpracy.

Zobacz rozwiązaniaKup w VisionCube

Technologia.
Design.
Ludzie.

Poznaj naszą filozofię

O Nas

Inteligentna ewolucja

Produkty Huddly łatwo integrują się z innymi urządzeniami, są łatwe w użyciu i można je na bieżąco aktualizować.

Huddly IQKup w VisionCube

Huddly

We build things that see.

Huddly łączy sprzęt, oprogramowanie i sztuczną inteligencję,tworząc twórczą wizję współpracy.

Zobacz rozwiązaniaKup w VisionCube

Technologia. Design. Ludzie.

Firma Huddly, została założona w Norwegii, w Oslo w 2013 roku. Huddly jest firmą technologiczną, która łączy w sobie skandynawski sprzęt, oprogramowanie i sztuczną inteligencję, tworząc innowacyjne produkty dla wszystkich, którzy wykorzystują wideo do współpracy.

Made by Norway

Oficjalna Strona (EN)

Inteligentna ewolucja

Produkty Huddly łatwo integrują się z innymi urządzeniami, są łatwe w użyciu i można je na bieżąco aktualizować. Podczas, gdy większość technologii szybko się starzeje, produkty Huddly pozostają wciąż nowe, ewoluując w miarę upływu czasu, dzięki platformie oprogramowania Huddly Vision z nowymi ulepszeniami funkcji oprogramowania, aby wspierać dynamikę zmian i wszelkie potrzeby zespołu.

Huddly GO

Wysokiej jakości wideo z łatwą konfiguracją

Huddly GO to zupełnie nowy rodzaj kamery do współpracy: kompaktowa, ultra-szerokokątna, oparta na oprogramowaniu kamera, która z biegiem czasu poprawia się wraz z aktualizacją każdego nowego oprogramowania do Go osadzonego w Huddly Vision Software.

Kup w VisionCube

Idealna dla wielu scenariuszy

Laptop,sala konferencyjna, średniej wielkości sale konferencyjne, duże otwarte środowiska,transmisje na żywo i inne

Obiektyw szerokokątny o kącie 150°

Ultraszerokokątny obiektyw Huddly GO pozwala uchwycić wszystkich w pokoju, przekształcając nawet najmniejsze pokoje w wysokiej jakości zestawy konferencyjne.

Wystarczy podłączyć i działa - bez problemów.

Elastyczny, przenośny i inteligentny Bez względu na to, gdzie masz ustawione spotkanie lub z iloma osobami rozmawiasz, Huddly GO dostosowuje się do otoczenia, umożliwiając komunikację i wyrażanie siebie w sposób naturalny. Wszystko w wyraźnym, krystalicznie czystym filmie.

Ultraszeroki obiektyw

Ogromne pole widzenia GO gwarantuje, że każdy będzie widoczny w kadrze, bez względu na wielkość pomieszczenia, czy liczbę uczestników

Mała i kompaktowa

Kamera Huddly GO to możliwość profesjonalnego doświadczenia w zakresie wideokonferencji mieszczące się w Twojej kieszeni

Digital Pan / Tilt / Zoom

Zoom do 4x, bez utraty jakości obrazu

Aktualizacja oprogramowania

Większość technologii szybko się starzeje, Huddly GO pozostaje ciągle nowy

Huddly GO zapewnia wyjątkowe wrażenia wideo prosto z pudełka.

Huddly GO to kamera współpracująca, jak żadna inna: z biegiem czasu staje się coraz lepsza. Światowej klasy zespół inżynierów i programistów nieustannie pracuje nad najnowszymi, inteligentnymi funkcjami oprogramowania, które zwiększają wydajność Huddly GO. Po wydaniu nowej aktualizacji możesz zaktualizować Huddly GO jednym kliknięciem i korzystać z zupełnie nowych funkcji współpracy.

Czujnik GO MP 16 uchwyci ogromną ilość danych wizualnych z drobnymi szczegółami. Możliwości, jakie przynosi to rozwojowi przyszłych aktualizacji oprogramowania Huddly Vision, oznacza, że jedynym ograniczeniem Huddly GO jest Twoja wyobraźnia.

Huddly IQ

Like a camera. Only smarter.

Huddly IQ to pierwsze urządzenie tego typu - współpracuje z interfejsem AI, który zapewnia wrażenia wideo, jak żadne inne, wykorzystując:

Kup w VisionCube

Szerokokokątne wideo 150°

System zintegrowanych mikrofonów

Funkcje AI

Interfejs API

IQ

Everyone seen. Everyone heard. Anywhere.

Obiektyw szerokokątny IQ o kącie widzenia 150 stopni i wbudowana w mikrofon matryca o jakości studyjnej zapewniają wciągające spotkania wideo, dając każdemu możliwość zabrania głosu podczas spotkania na odległość, w doskonałej jakości dźwięku oraz obrazu.

Zasilana przez USB i kompatybilna z każdą platformą, IQ jest idealna do małych pokoi spotkań, średnich sal konferencyjnych i otwartych przestrzeni współpracy.

Smarter video, better meetings.

Silnik neuronowy pozwala IQ widzieć, rozumieć i reagować na otoczenie w czasie rzeczywistym. Dzięki funkcji kadrowania „Genius” może wykrywać osoby w swoim polu widzenia i odpowiadać, automatycznie je kadrując.

IQ została zaprojektowana, aby z czasem stać się jeszcze mądrzejsza, dzięki stałym aktualizacjom, ulepszeniom i nowym wersjom funkcji Genius.

Advanced data, better decisions.

IQ daje firmom kluczową wiedzę na temat tego, w jaki sposób wykorzystywane są ich przestrzenie spotkań, a wysokiej jakości dane analityczne są dostępne za pośrednictwem interfejsu API Huddly InSights.

Dzięki unikalnej funkcji pojedynczego obiektywu i wielu strumieni Huddly, IQ wykrywa oraz liczy ludzi w pokoju spotkań w czasie rzeczywistym. Te dane analityczne można następnie bezpiecznie udostępnić za pomocą pulpitów menedżerskich.

VisionCube jedyny
Złoty Partner Huddly w Polsce

VisionCube S.A. to Twój najlepszy dostawca rozwiązań Huddly w Polsce. Jako pierwsi w kraju uzyskaliśmy status Gold Partner Huddly.

Kup w VisionCubeBLOG: VisionUP

8 lat

doświadczenia

220

realizacji

24/7

serwis i obsługa

100%

zadowolonych
klientów

+15 000

użytkowników
wideokonferencji

+160

sale konferencyjne

Jakub Stępniak

Jakub jest opiekunem marki Huddly w VisionCube S.A.

+48 507 098 882

j.stepniak@visioncube.pl

Napisz wiadomość

VisionCube S.A.

ul. gen. Bohdana Zielińskiego 22,
30-320 Kraków, PL, EU

Tel.: (+48) 123 906 400
Mail: info@visioncube.pl

Poniedziałek – Piątek 
w godz. 8:00 – 16:00

oddział w Warszawie

ul. Warszawska 164,
05-082 Latchorzew, PL, EU

(+48) 224 171 200

Serwis 24/7

(+48) 123 906 410

support@visioncube.pl

VisionCube S.A. / ul. gen. Bohdana Zielińskiego 22 / 30-320 Kraków / NIP: PL6793089422 / REGON: 122780360 / KRS: 0000681341 / Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie Wydział XI KRS. Kapitał zakładowy: 2 202 000,00 zł; wniesiony w całości

Branding & Webdesign by Babilon.me