Serwis i utrzymanie

Wartością naszej firmy jest wiedza i doświadczenie naszych pracowników z których to mogą korzystać nasi klienci decydując się na skorzystanie z usług serwisowych i licencyjnych. Do każdego systemu i klienta podchodzimy zawsze indywidualnie.

Projekt i integracja

Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta w zakresie projektowania systemów. Dzięki takiemu podejściu mamy możliwość połączyć kilka systemów z których już Państwo korzystacie w jeden spójnie działający organizm zarówno w przypadku rozwiązań wideokonferencyjnych i ich integracji np. z usługami kalendarzowym, czy serwerami przechowywania plików, jak i w przypadku systemów inteligentnej Sali konferencyjnej i automatyki budynkowej.

Cloud

Model chmurowy to przyszłość IT dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo rozwiązania do optymalizacji Waszego biznesu oferowane w modelu chmurowym. Aby przejście od klasycznego podejścia on-premise do chmury było łatwiejsze specjalizujemy się w modelach mieszanych.

Inteligentne sale konferencyjne

Sala konferencyjna to już nie tylko wizytówka każdej firmy wyposażona w sposób designerski, a także miejsce od którego użytkownicy wymagają bardzo dużo w zakresie funkcjonalnym. Sala konferencyjna powinna być prosta i intuicyjna, a jednocześnie zapewniać kompleksową funkcjonalność obsługiwaną z jednego urządzenia jakim jest dotykowy panel.

Systemy sterowania

W dobie urządzeń z dotykowym interface wprowadzanie zarządzania salą konferencyjną przy pomocy dotykowych paneli to słuszny kierunek. Systemy firmy AMX są odpowiedzią na spersonalizowany system który jest nam w stanie zastąpić piloty sterowania służące do sterowania poszczególnymi systemami.

Wideokonferencje

W XXI wieku wideokomunikacja stała się standardem, który dzięki rozwiązaniom firm Polycom i Cisco możemy dostarczać klientom bez względu na zasobność ich portfela.