offer-service

Usługi serwisowe w VisionCube S.A.

Autor opracowania: Andrzej Gozdek a.gozdek@visioncube.pl

#UpdateYourVision

Tworząc w VisionCube dział Usług Serwisowych staraliśmy się zbudować coś więcej, niż jedynie zespół ludzi, którzy ślepo obsługują zgłoszenia dotyczące uszkodzonego sprzętu czy niedziałającego oprogramowania.

Rozumiemy, że czas jest bezcenny

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz stale podnoszonym kwalifikacjom, stworzyliśmy efektywny plan działania, aby w jak najkrótszym czasie reagować na problemy naszych klientów. Do każdego zgłoszenia podchodzimy w sposób indywidualny, a nasi Eksperci ds. serwisu z najwyższą starannością szybko diagnozują i eliminują zgłaszany problem.

Mając na uwadze fakt, iż nie każdy producent sprzętu posiada urządzenia dostępne od ręki, a jedynie na zamówienie, świadczymy usługę umowy serwisowej, dzięki której klient otrzymuje sprzęt zastępczy lub nowy dużo szybciej, niż w przypadku naprawy gwarancyjnej. W chwili, gdy sprzęt zastępczy zostanie przez nas zabrany w celu wyceny naprawy lub przekazania go na gwarancję do producenta, to klient decyduje, czy naprawa jest opłacalna (np. wymiana uszkodzonej matrycy w 10-letnim monitorze). Jeżeli okaże się, że trzeba zakupić nowy sprzęt, zespół serwisowy VisionCube dobierze najlepsze urządzenie, a następnie zostanie ono przez nas zainstalowane i skonfigurowane.

Umowa serwisowa – z czym to się wiąże?

Umowa serwisowa jest potrzebna, jeżeli Klient ceni sobie szybki czas reakcji. W przypadku sal zarządowych, szkoleniowych jak również wideokonferencyjnych, gdzie z pomieszczenia oraz zainstalowanych w nich urządzeń korzysta duża grupa użytkowników, usługa taka jest wręcz niezbędna. Dzięki niej pracownicy organizacji mogą zawsze liczyć na naszą pomoc techniczną, gdy tylko jej potrzebują lub np. gdy chcą, abyśmy pomogli im w organizacji większego wydarzenia.

Kalibracja ścian wizyjnych, usuwanie usterek spowodowanych przez zdarzenia losowe, ale również z winy użytkownika, modernizacja sal konferencyjnych oraz wideokonferencyjnych, aktualizacja oprogramowania urządzeń stosowanych w naszych instalacjach, konfiguracja nowego sprzętu według ustalonej specyfikacji – to tylko niektóre z codziennych wyzwań z którymi się mierzymy.

Serwis to nie tylko usterki i problemy techniczne – to również wsparcie posprzedażowe, testy wdrożeniowe, zdalne monitorowanie infrastruktury oraz profilaktyczny przegląd urządzeń, tak aby zastosowane rozwiązanie służyło jak najdłużej.

Nigdy nie zostawiamy naszych klientów w potrzebie i zawsze staramy się dobrać jak najlepsze rozwiązanie po to, aby klienci byli zadowoleni.

Wsparcie posprzedażowe

Zaawansowany serwis systemów IT/AV z SLA

Zdalne monitorowanie infrastruktury i urządzeń

Outsourcing w zakresie utrzymania systemów IT/AV

wideokonferencje

Wideokonferencja w Twojej kieszeni, czyli przyszłość zaczęła się wczoraj

W XXI wieku wideokomunikacja stała się standardem, który dzięki rozwiązaniom firm Polycom i Cisco możemy dostarczać klientom bez względu na zasobność ich portfela.

Sale konferencyjne

Terminale wideokonferencyjne

Aplikacje

Infrastruktura

offer-av-systems

Systemy sterowania inteligentnym budynkiem

W dzisiejszych czasach coraz częściej spotykamy się z pojęciem systemów sterowania inteligentnymi budynkami. Rozwiązania pozwalające na zarządzanie m.in. klimatyzacją, światłem i roletami są obecne w coraz większej ilości biur i domów.

Sterowanie multimediami

Automatyka pomieszczeń

Dedykowane panele sterowania

Serwis, Monitoring, Infrastruktura

Smart Office

Smart Office – inteligentne biuro

Rynek pracownika wymaga od firm chcących utrzymać wykwalifikowaną kadrę nie tylko bardzo dobre warunki finansowe, ale także wyposażenie miejsca pracy w nowoczesne technologie. Na bazie takiej pozafinansowej potrzeby, powstała idea smart office.

Sterowanie klimatem

Rozpoznawanie obecności

Sterowanie oświetleniem i roletami

Integracja systemów oraz multimediów

offer-cloud

Cloud – Czym są wideokonferencje w chmurze?

Chmura to nic innego, jak zdalny dostęp do zasobów, które są współdzielone. Jest to bez wątpienia kierunek w którym rozwija się współczesny świat IT. I jak się okazuje – nie taki diabeł straszny jak go malują.

Wideokonferencje w chmurze

Wideokonferencje hybrydowe

Sieć lokalna kontrolowana przez chmurę

Zarządzanie infrastrukturą IT/AV przez chmurę

automatyka biurowa

Automatyka budynkowa – nowoczesne podejście do zagadnienia

Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta w zakresie projektowania systemów. Dzięki takiemu podejściu mamy możliwość połączyć kilka systemów z których już Państwo korzystacie w jeden spójnie działający organizm zarówno w przypadku rozwiązań wideokonferencyjnych i ich integracji np. z usługami kalendarzowym, czy serwerami przechowywania plików, jak i w przypadku systemów inteligentnej Sali konferencyjnej i automatyki budynkowej.

Przygotowanie koncepcji systemu

Wykonywanie instalacji, wdrożenie

Nadzór inwestorski

Audyty systemów AV

wielkoformatowe ściany wizyjne

Ściany wizyjne

W obecnych czasach ilość otaczających nas informacji jest tak duża, że dostarczenie ich wymaga coraz bardziej efektywnych metod i nośników. A jak powszechnie wiadomo – człowiek najlepiej przyswaja obrazy. Dawniej do takiego przekazu wystarczyły rozwiązania takie jak plakat, czy pojedynczy monitor, które obecnie nie są już wystarczające. Dziś do gry wchodzą ściany wizyjne, czyli zespoły paneli wyświetlające wzajemnie jeden obraz.

Przyciągnięcie uwagi klienta

Zwiększenie prestiżu

Zarządzanie sytuacjami wyjątkowym

Mnogość zastosowań

Iot - internet rzeczy

Internet Rzeczy czyli IoT

IoT – Internet of things / Internet Rzeczy, to nic innego jak określenie urządzeń, które mogą się ze sobą bezpośrednio lub pośrednio komunikować. Dowiedz się więcej!

Zwiększenie efektywności pracy

Multifunkcjonalność

Kontrola nad infrastrukturą

Synonim nowoczesnego biura

Cisco DX80

23" dotykowy personalny terminal do wideokonferencji, który może służyć nam jako tablica interaktywna, panel do sterowania światłem, klimatyzacją i roletami oraz jako dodatkowy monitor do naszego komputera.

Zobacz DEMO

Cisco Webex Board

55” tablica interaktywna z modułem wideokonferencji oraz możliwością bezprzewodowej prezentacji treści. Produkt który stanie się pełnym wyposażeniem każdej przestrzeni Hudle Space oraz strefy relaxu.

Zobacz DEMO

Cisco Room Kit

Terminal wideokonferencyjny obsługujący rozdzielczość 4K który nie tylko pozwala nam na bezprzewodowe udostępnianie treści, ale także posiada funkcjonalność automatycznego kadrowania rozmówców i śledzenia osoby zabierającej głos. Z Room Kit w zestawie dostajemy dotykowy panel sterujący który może posłużyć do sterowania klimatyzacją, roletami i światłem.

Zobacz DEMO

Cisco Webex Teams

Platforma do komunikacji głosowej, organizacji spotkań wideokonferencyjnej oraz pracy grupowej. Webex Teams doskonale nadaj się do prowadzenia pracy grupowej i projektowej. Dzięki możliwości zintegrowania Webex z platformami takimi jak DropBox, MS Dynamics czy Asana aplikacja ta staje się czymś więcej niż tylko narzędziem do komunikacji.

Zobacz DEMO

Polycom Trio

Urządzenie to łączy najlepszy w swojej klasie telefon konferencyjny z możliwością prowadzenia spotkań wideo przy pomocy usługi Skype dla Firm.

Zobacz DEMO

Polycom Group

Terminale wideokonferencyjne z serii Group to najlepszy możliwy wybór dla wszystkich użytkowników którzy korzystają z usługi Skype dla Firm. Terminal po zarejestrowaniu w Skype pozwala nam na prowadzenie rozmów z Sali konferencyjnej w komfortowy sposób.

Zobacz DEMO

Polycom Pano

Rozwiązanie do bezprzewodowego udostępnia treści oraz biała tablica, już dziś wyposaż swoją salę wideokonferencyjną w dodatkowe funkcjonalności.

Zobacz DEMO

Polycom Centro

Polycom Centro to produkt do strefy relaksu lub przestrzeni typu hudle space. Cztery monitory z kamerą dookólną pozwala nam uzyskać wysoki komfort współpracy zarówno z osobami będącymi zdalnie jak i osobami które pracują z nami w jednym pomieszczeniu.

Zobacz DEMO
TOP PRODUKT