Dopasuj możliwości do twoich potrzeb

Zoom pozwala na rozbudowę możliwości systemu przez wygodny system licencji.

Zoom Chat

Zoom Chat

Pisz wiadomości, przesyłaj pliki - wygodnie, jak nigdy dotąd

Zoom to narzędzie do komunikacji z prawdziwego zdarzenia. Chcesz przesłać linka, zadać pytanie, a może po prostu napisać? Dzięki wygodnemu w obsłudze komunikatorowi możesz komunikować się bezpośrednio ze swim rozmówcom (1:1), lub pisać wiadomości na czacie grupowym.

Pobierz darmową aplikacje
Zoom Meetings

Zoom Meetings

Wygodne i proste w obsłudze spotkania audio i wideokonferencyjne

Zoom Meetings to aplikacja pozwalające dołączać do spotkań z dowolnego komputera (Windows, macOS, Linux) i urządzenia mobilnego (Android, iOS). Organizując spotkania z podmiotami zewnętrznymi Zoom dostarcza nam funkcjonalność webRTC, czyli wideokonferencje przez przeglądarkę internetową dla gości. Dzięki licencji Zoom Meetings możesz zorganizować spotkanie nawet dla 500 użytkowników. Chcesz przesłać linka, zadać pytanie, a może po prostu napisać? Dzięki wygodnemu w obsłudze komunikatorowi możesz komunikować się bezpośrednio ze swim rozmówcom (1:1), lub pisać wiadomości na czacie grupowym.

Porównaj Pobierz darmową aplikacje
Zoom Webinar

Zoom Webinar

Najszybszy sposób na stworzenie niezapomnianych webinariów

Zoom Webinar jest dodatkową licencją, zapewniającą pojemność spotkania do 10 tysięcy uczestników jednocześnie (w zależności od wybranego planu). Pozwala na swobodne prowadzenie szkoleń z pełnym wachlarzem możliwości: rejestracją uczestników, udostępnianiem treści, ankietowaniem, Q&A oraz streamingiem na żywo. To gospodarz Webinara decyduje, czy uczestnicy mogą zabrać głos oraz czy chat w trakcie webinarium będzie aktywny. Dla bardziej wymagających organizacji możemy customizować zaproszenia na webinarium oraz streamingować wykład bezpośrednio na platfomy takie jak Facebook oraz Youtube.

Porównaj Kup w VisionCube
Zoom Rooms

Zoom Room

Pokoje konferencyjne dla efektywnej współpracy

Zoom Room to rozwiązanie gwarantujące audio i wideo w jakości HD, bezprzewodowe udostępnianie treści oraz intuicyjną obsługę. Dzięki możliwości integracji z kalendarzem spotkania rozpoczynamy jednym kliknięciem a całe zarządzanie mamy pod ręką. Jednym z rozwiązań natywnie wspierających Zoom Room są rozwiązania Poly Studio X Series, które doskonale sprawdzą się do średnich sal konferencyjnych.

Zoom oferuje również możliwość prowadzenia spotkań za pomocą terminali wideokonferencyjnych bez dedykowanego software’u. Platforma dzięki Zoom Connector pozwala na dołączenie terminali H.323/SIP od Polycom czy Cisco.

Porównaj Dobierz sprzęt Kup w VisionCube
Zoom Phone

Zoom Phone

Dzwoń na numery stacjonarne i komórkowe

Łatwy w obsłudze i zarządzaniu chmurowy system telefoniczny pozwalający na wykonywanie połączeń wewnętrznych i zewnętrznych. Z poziomu jednej platformy jesteśmy w stanie zebrać całą komunikację telefoniczną, chat i wideokonferencje. Dzięki takiemu rozwiązaniu administracja jest scentralizowana, a cały ruch łatwy do monitorowania.

Zoom Phone oferuje takie funkcjonalności jak : poczta głosowa, zawieszenie czy przekierowanie rozmowy, dodanie kontaktu do konferencji czy nagranie rozmowy.

Kup w VisionCube
Zoom Connector

Zoom Connector

Wykorzystaj obecnie posiadane termianle z sal konferencyjnych

Zoom pozwala na korzystanie z dowolnego systemu wideo SIP / H.323 dzięki Zoom Connector, licencja ta łączy możliwości sprzętowe z funkcjonalnościami chmury. Dla rozwiązań Polycom i Cisco spotkania Zoom możemy rozpoczynać za pomocą jednego przycisku. Konfiguracja i monitorowanie takiej sali wideokonferencyjnej odbywa się przy pomocy portalu administratora.

Jak połączyć się z takim systemem? To bardzo proste. Wystarczy znać adres IP oraz ID spotkania do którego chcemy dołączyć. I już - tak po prostu - Zoom to interoperacyjność z prawdziwego zdarzenia.

Kup w VisionCube

Porównaj licencje zoom

Zoom Meetings
Zoom Webinar
Zoom Room

Połączenie audio

Tak

Opcje dołączenia audio mają Host i Prezenterzy, uczestnicy mogą otrzymać prawo do zabrania głosu od hosta

Tak

Połączenie wideo

Tak

Opcja dołączenia wideo dostępna tylko dla: Hosta i prezenterów

Tak

Udostępnianie ekranu

Tak

Tak

Tak

Lista uczestników

Tak

Lista uczestnikó widoczna tylko dla Hosta i Prezenterów

Tak

Chat

Tak

Tak

Tak

Reakcje w spotkaniu

Tak

Niewerbalne odpowiedzi

Tak

"Podniesienie ręki"

"Podniesienie ręki"

Q&A

Tak

Tablica interaktywna

Tak

Tak

Tylko kiedy pozwala na to zastosowany sprzęt

Napisy w trakcie spotkania

Tak

Tak

Tak

Nagrywanie spotkania

Tak

Tak

Tak

Breakout rooms - tworzenie grup wewnątrz spotkania

Tak

Tak

Livestreming

Tak

Tak

Poczekalnia przed spotkaniem

Tak

Tak

Wymagane hasło do dołączenia

Tak

Tak

Tak

Licencje i szeroki wybór sprzętu znajdziesz
w VisionCube
oficjalnego partnera Zoom w Polsce

Marcin Derecki

Senior Account Manager w VisionCube S.A.
Twój doradca i opiekun marki Zoom

Marcin chętnie doradzi jaką licencje Zoom wybrać, ile licencji Zoom jest potrzebnych do przeprowadzenia szkolenia i tak dalej... Dodatkowo w VisionCube posiadamy szeroki wybór sprzętu do audio i wideorozmów przez Zooma. Najważniejsze - dzięki temu, że jesteśmy oficjalnym partnerem Zoom w Polsce możemy zaoferować Ci ceny niższe od tych na oficjalnej stronie. Zapytaj o rabat :)

Zadzwoń: 660 136 146Napisz

Zobacz dlaczego warto kupić właśnie u nas

Wsparcie
Pomożemy z wdrożeniem

Doradzimy Ci w zakresie konfiguracji usług i wyboru licencji oraz urządzeń. Pomożemy we wdrożeniu i przeszkoleniu pracowników z korzystania z platformy Zoom.

Cena
U nas jest taniej

Jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjną cenę na usługi Zoom, oraz pomóc w doborze i wdrożeniu terminali do sal konferencyjnych niezależnie od ich wielkości.

Faktura
Polska faktura VAT 23%

Wystawiamy fakturę VAT w złotówkach, umożliwiając tym samym pełne i łatwe rozliczenie podatku VAT.

Zadzwoń
123 906 400
Marcin: 660 136 146
Napisz
sales@visioncube.pl
Napisz do nas
Umów rozmowę na Zoom
m.derecki@visioncube.pl
Umów się na Zoomie

VisionCube S.A. / ul. gen. Bohdana Zielińskiego 22 / 30-320 Kraków / NIP: PL6793089422 / REGON: 122780360 / KRS: 0000681341 / Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie Wydział XI KRS. Kapitał zakładowy: 2 202 000,00 zł; wniesiony w całości

Webdesign by Babilon.me