Partner

Cisco Webex Teams to narzędzie do totalnej komunikacji

Webex Teams to Twój nowy ulubiony komunikator

Darmowy klient pozwala założyć konto każdemu, na każdym urządzeniu. Wystarczy adres email.
pobierz za darmo
Komunikacja na wszystkich urządzenich
Logo Cisco Webex Teams

Cisco Webex Teams

Najlepsze narzędzie do komunikacji z jakiego korzystałeś.

Pomożemy Ci ograniczyć ilość e-maili, odciążyć skrzynkę pocztową z załączonych plików. Cisco Webex Teams pomoże Ci dzielić się informacjami i postępami na bieżąco z Twoimi kontaktami.

Aplikacja na laptop i urządzenia mobilne da Ci dostęp do czatu, wymiany plików i połączeń audio/wideo z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia. Korzystasz z wielu narzędzi? Chcesz je zastąpić jednym? Wybierz Cisco Webex Teams! 

Pobierz za darmo
Cisco Spark na komputer

Zainstaluj Webex Teams na Twoim komputerze. Przeciągnij i upuść pliki wprost do okna czatu, odbieraj połączenia audio i wideo, albo udostępnij widok swojego pulpitu w czasie rzeczywistym.

Cisco Spark na t

Pobierz Webex Teams na telefon i tablet. Bądź dostępny w pociągu, samolocie czy kawiarni. Dołącz wideo w dowolnym momencie i zobacz treści przesyłane przez Twoich znajomych, gdziekolwiek jesteś.

Używaj Webex Teams gdziekolwiek chcesz przez przeglądarkę. Nie musisz nic instalować, żeby korzystać z pełnej funkcjonalności Webex Teams. Wystarczy internet i możesz wykonywać połączenia wideo.

Zrób darmowy test swojej sieci pod kątem Webex Teams!

Sprawdź, czy za pomocą Twojego łącza:

a) Aplikacja Cisco Webex Teams będzie działać poprawnie

b) Sprawdzi się u Ciebie system do sal konferencyjnych

c) Usługa calling będzie funkcjonować w najwyższej jakości

Sprawdź Łącze
Poznaj możliwości Cisco Webex Teams

Cisco Webex Teams pozwala zespołom na bycie w ciągłej łączności i ułatwia komunikację w pracy. Możesz bezpiecznie wysyłać wiadomości, udostępniać pliki i spotykać się twarzą w twarz. Zawsze i wszędzie. To wszystko zaczyna się własnie tutaj - dzięki aplikacji Teams możesz rozmawiać z dowolnego urządzenia, gdziekolwiek jesteś, a to dopiero początek...

Bezpieczeństwo i prywatność

Bezpieczeństwo i prywatność

Wszystkie Twoje rozmowy i dane są szyfrowane i bezpiecznie przechowywane w chmurze Cisco.

Cisco Webex Teams wykorzystuje najbardziej optymalny rodzaj szyfrowania by zapewnić że dane pozostają poufne, dostępne i bezpieczne przez cały czas. Klient Cisco Webex Teams zaszyfrowuje dane zanim te opuszczą urządzenie (laptop, tablet, telefon, terminal). W procesie przesyłania, używania czy przechowywania danych (np. chatu tekstowego lub wysłanych plików) na serwerach Cisco wszystkie informacje mają charakter zaszyfrowany. Odszyfrowywanie danych odbywa się z poziomu klienta Webex Teams który odbiera dane z serwerów Cisco.

Encryption end-to-end

Cisco Webex Teams wykorzystuje najbardziej optymalny rodzaj szyfrowania by zapewnić że dane pozostają poufne, dostępne i bezpieczne przez cały czas. Klient Cisco Webex Teams zaszyfrowuje dane zanim te opuszczą urządzenie (laptop, tablet, telefon, terminal). W procesie przesyłania, używania czy przechowywania danych (np. chatu tekstowego lub wysłanych plików) na serwerach Cisco wszystkie informacje mają charakter zaszyfrowany. Odszyfrowywanie danych odbywa się z poziomu klienta Webex Teams który odbiera dane z serwerów Cisco. Proces szyfracji i deszyfracji danych odbywa się przy użyciu dynamicznych kluczy pochodzących z serwisu KMS (Key Managment Service). Każdy pokój spotkania ma wygenerowane unikatowe zestawy kluczy do których maja dostęp jedynie członkowie zespołu. Wszystkie dane wysyłane w ramach czatu tekstowego, pliki oraz treści z tablicy interaktywnej są szyfrowane przy pomocy kluczy pochodzących z KMS.

Encryption in transit

Używamy Secure http (HTTPS) by szyfrować dane będące w wysyłce pomiędzy twoim urządzeniem a serwerem, co pozwala na ochronę tożsamości nadawcy i odbiorcy przesyłanego kontentu. 

Wszystkie media w Cisco Webex Teams, takie jak głos, wideo, oraz strumień prezentowanych danych są transmitowanego przy użyciu SRTP (Secure Real-Time Protocol). Obecnie Cisco Webex Teams Cloud odszyfrowuje Real-Time media na potrzeby miksowania, dystrybucji, PSTN trunking oraz celów demarkacyjnych.

Autoryzacja i autentyfikacja

Tylko osoby, które przeszły proces autentyfikacji z naszym serwisem Cisco Webex Teams mają wgląd do wiadomości i plików w pokojach spotkań. Nieautoryzowane osoby próbując skorzystać z adresu URL danego pokoju nie zobaczą żadnych danych.

Szczegóły .pdf

Pobierz darmowego klienta Cisco Webex Teams.

Wypróbuj możliwości na dowolnym urządzeniu.
Przejdź do pobierania

Zwiększ możliwości

Możesz w prosty sposób rozbudować Webex Teams do rozmiarów profesjonalnej infrastruktury. Szybko, tanio i wygodnie.
Terminale
Rozbuduj Sparka dzięki integracjom
Rozbuduj Webex Teams dzięki integracjom z najpopularniejszymi serwisami i otwartemu API
Zobacz Więcej

Terminale

Oprócz smartfona, tableta i komputera możesz korzystać z Webex Teams na profesjonalnych terminalach Cisco, o nowoczesnym designie i niezwykłej funkcjonalności.
Terminale

Skorzystaj z naszych pomysłów, żeby wyprzedzić konkurencję.

Pomysły

VisionCube S.A. - Cisco Select Partner

Opiekunem marki Cisco Webex Teams w VisionCube S.A jest Marcin Derecki
VisionCube S.A.
ul. Bohdana Zielińskiego 22,
30-320 Kraków, POLAND

www.visioncube.pl
VisionSpace Wideokonferencje Kraków

Spółka Akcyjna zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000681341. NIP: PL6793089422. REGON: 122780360. Kapitał zakładowy: 2 202 000,00 PLN wniesiony w całości.

The Incorporated Company entered into the National Court Register, maintained by the District Court for Kraków - Śródmieście, XI Commercial Division, under entry No. KRS 0000681341. Tax Identification Number (NIP): PL6793089422. Industry Identification Number (REGON): 122780360. Share capital PLN 2 202 000,00 paid up in full.

All rights reserved by VisionCube and/or Cisco. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Branding and webdesign by Babilon.me
| LinkedIn