Produkty Pexip

Pexip wychodzi naprzeciw Twoim wymaganiom i potrzebom, dzięki elastycznym metodom wdrożenia możesz we własnym tempie przenosić się do chmury lub rozwijać istniejącą infrastrukturę on-premise.

Nieskończone możliwości

Pexip dzięki rozproszonej infrastrukturze pozwala na wdrożenie wpisujące się w politykę prywatności i istniejącą infrastrukturę firmy. Potrzebujesz wdrożenia jako usługę (Pexip as-a-Service)? A może jako rozwiązanie self-hosted w chmurze? Istniejąca infrastruktura pozwala na wdrożenie systemu on-premise?

Poznaj cztery podstawowe bloki funkcjonalności Pexip

01

Call control

Rejestracja endpointów wideokonferencyjnych różnych producentów

Własna domena w adresie i branding aplikacji

Provisioning, Firewall Traversal

Rozmowy audio i wideo od 1-do-1, aż do multikonferencji

Zaawansowany system wideokonferencyjny

Do rozwiązania Pexip możesz podłączyć swoją dotychczasową infrastrukturę wideo wraz z wszystkimi funkcjonalnościami: rejestracją endpointów (Poly, Cisco, inne) wraz z ich provisioningiem i publikowaniem książki adresowej, firewall traversal, oraz funkcją mostka wideokonferencyjnego.

Rozwiązanie SIP/H.323 od Pexip może zostać dostarczone w postaci usługi chmurowej na poszczególnej funkcjonalności lub w formie klasycznej on-premise`owej infrastruktury o nazwie Infinity Platform.

02

Cloud Video Interop

Bezpieczne i wygodne rozmowy między komunikatorami

SIP/H.323

Microsoft Teams

Google Hangouts Meet

Skype for Bussines

i wiele innych...

Połącz się z Twoimi kontaktami - niezależnie od miejsca, urządzenia, oprogramowania

CVI czyli Cloud Video Interop – pod tym pojęciem kryje się możliwość dołączania terminali SIP/H.323 do spotkań organizowanych w ramach platform Microsoft. Warto zaznaczyć w tym miejscu, iż Pexip zapewnia integracje dla MS Teams, Skype For Business w wersji chumurowej oraz on-premise.

03

One Touch Join

Dołączanie do spotkania jednym kliknięciem

Automatyczne dołączanie do zaplanowanych spotkań

Integracja z firmowym kalendarzem

Łatwe dołączanie do spotkań wewnętrznych i zewnętrznych

Dołącz do spotkania jednym dotknięciem

Nieodłącznym elementem budowania systemu wideokonferencyjnego jest „One Touch Join” czyli dołączanie do spotkania przy użyciu jednego przycisku wyświetlającego się na naszym ekranie dotykowym. Integracja w oparciu o Pexip zapewnia nam możliwość dołączenia do dowolnego spotkania MS Teams, Skype w ramach naszej organizacji przy pomocy dodania adresu e-mail do zaproszenia mailowego.

04

Analityka

Dane statystyczne dotyczące długości spotkań

Raporty z wykorzystania poszczególnych elementów / funkcjonalności

Raporty o jakości spotkań

Narzędzia diagnostyczne

Wygodne zarządzanie

Zaawansowany system wideokonferencyjny

Pexip jest łatwy w administracji - pomaga administratorom badać wykorzystanie zasobów, aby móc w przyszłości lepiej wykorzystywać posiadaną infrastrukturę.

Rozwiązania Pexip projektowane są z myślą o bezpieczeństwie i prywatności osób korzystających z usługi. Pexip spełnia najwyższe branżowe standardy potwierdzone certyfikatami, korzysta z zaawansowanych technologii i metod szyfrowania.

Wybierz swój sposób by cieszyć się możliwościami

Bezpieczne i wygodne wideorozmowy z każdego urządzenia dzięki platformie Pexip - jedno rozwiązanie by móc rozmawiać ze wszystkimi.
Poznaj sposoby w jakie możesz korzystać z możliwości systemu Pexip i wybierz ten, który odpowiada Twoim potrzebom.

Rozwiązanie Pexip jako usługa

Usługa Pexip

Najlepsze możliwości współpracy wideo dostarczane jako usługa.

Jest to najprostsza i najłatwiejsza droga którą można rozpocząć przygodę z Pexip. Wystarczy wybrać plan, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, określić ilość potrzebnych licencji i… tyle! Wszystko jest gotowe. Pexip Service jest idealnym rozwiązaniem dla organizacji szukających szybkiego, łatwego i skalowalnego rozwiązania do współpracy wideo, które nie wymaga wsparcia działu technicznego do uruchomienia.

Usługa Pexip jest oparta na tej samej technologii wideo, co nasza dedykowana aplikacja dla przedsiębiorstw - Pexip Infinity. Model abonamentowy jest idealny dla zespołów i organizacji poszukujących szybkiego, prostego systemu do współpracy wideo w dowolnej skali, niezależnie od używanego urządzenia lub technologii.

Korzystaj z Pexip Service jak chcesz

Wybierz rozwiązanie lub rozwiązania, które najlepiej pasują do Twojej istniejącej technologii i ulubionego sposobu pracy:

Bogate w funkcje i łatwe w obsłudze spotkania wideo i rozmowy.

Działa z każdym urządzeniem:
laptopem, smartfonem, poprzez przeglądarkę oraz profesjonalnymi systemami wideokonferencyjnymi.

Zaproś każdego na Twoich warunkach:
Powitaj uczestników spotkania znajomym interfejsem. Dzięki opcjom dostrojenia wyglądu i integracji API sprawisz, że Pexip będzie „Twoją” platformą!

Bezpieczeństwo i prywatność:
Bezpiecznie dołączaj do spotkań z każdego urządzenia w każdej lokalizacji, dane Twojego spotkania są zawsze bezpieczne!

Najwyższa jakość obrazu i dzwięku:
Spotkaj się twarzą w twarz z superszerokopasmowym dźwiękiem i wideo HD 1080p, aby zobaczyć i usłyszeć każdy niuans.

Narzędzia zwiększające komfort:
Łatwe spotkania do 100 uczestników jednocześnie. Integracja kalendarza z MS Outlook i Google Calendar

Wykorzystaj możliwości swojej infrastruktury

Wsparcie Twoich obecnych urządzeń:
Zarejestruj sale wideokonferencyjne pracujące w standardzie SIP/H.323 od Cisco, Poly (Polycom), Yealinka i innych producentów.

Dzwoń na różne systemy:
Nieograniczone rozmowy wideo z dowolnym standardowym adresem wideo

Inteligentne wykorzystanie pasma:
Zautomatyzowane zarządzanie siecią zapewnia optymalną jakość połączeń

Wykorzystaj potencjał Twoich urządzeń:
Wydłuż żywotność starszego sprzętu do wideokonferencji i zmodernizuj obecne zarządzanie kontrolą połączeń wideokonferencyjnych bez konieczności dużych inwestycji w nowy sprzęt

Narzędzia ułatwiające współpracę:
Aktywacja typu "plug and play" i automatycznie aktualizowana lista kontaktów.

Wykorzystaj Twój komunikator do łączenia się z dowolnym środowiskiem wideo

Bezproblemowo połącz się z sali konferencyjnej do spotkania Microsoft Teams lub Google Meet. Pexip Cloud Video Interop jako serwis pozwoli Ci to na cieszenie się możliwościami, bez konieczności zarządzania infrastrukturą, suportu i obsługi środowiska – Pexip zajmie się tym za Ciebie!

Nakładka działa z każdym systemem wideo SIP/H.323. Automatyczne planowanie spotkań z poziomu kalendarza Outlook/Google wraz z możliwością dołączenia do spotkania przy pomocy jednego przycisku sprawi, że korzystanie z technologii będzie banalnie proste. Licencjonowanie „jednoczesnych połączeń” oznacza, że opłaty ponosisz na podstawie wykorzystania i pojemności, nie na podstawie użytkowników Microsoft/G Suite.

Pexip Enterprise Room Connector

Jeśli Twoja organizacja korzysta z wielu rozwiązań do współpracy wideo (Microsoft Teams czy Google Meet), a do tego chce zachować swój system pracujący w SIP/H.323, zastanów się nad pakietem Pexip Enterprise Room Connector. Rozwiązanie to usunie problemy z dołączaniem do spotkań z sali wideokonferencyjnej  i rozszerzy jej możliwości.

Pakiet Enterprise Room Connector →

Integracja z wybranym środowiskiem
• Pexip dla Microsoft Teams – dodzwonienie do spotkań Microsoft Teams z systemów wideokonferencyjnych działających w oparciu o protokoły SIP/H.323
• Pexip dla Google Meet – dodzwonienie do spotkań Google Meet z systemów wideokonferencyjnych działających w oparciu o protokoły SIP/H.323

Subskrypcja urządzeń końcowych
Obejmuje natywną kontrolę połączeń i automatyczne zarządzanie książką telefoniczną, a także współdziałanie ze Skype for Business. Zarejestruj swój system wideokonferencyjny w dedykowanej sieci urządzeń wideo Pexip Service, która gwarantuje jakość usług.

Zarządzaj migracją do chmury
Dzięki elastycznemu licencjonowaniu możesz dodać urządzenia nie objęte licencją subskrypcyjną. Nie są rejestrowane do Pexip Service, ale są rozpoznawane jako urządzenia wewnętrzne podczas połączeń do Microsoft Teams czy Google Meet. Są dołączane bezpośrednio do spotkania, z pominięciem lobby.

Personalizowany adres i wygląd wideokonferencji
Dopasuj domeny rozmów wideo w swojej organizacji do firmowego adresu dla ułatwienia kontaktu. Dołącz swoje logo i wybierz tło ekranu dla swoich spotkań

Wirtualne pokoje spotkań
Dedykowany adres pokoju konferencyjnego, do którego uczestnicy mogą dołączać z dowolnego urządzenia.

One-Touch Join
Daj użytkownikom możliwość dołączenia do dowolnego spotkania naciskając tylko jeden przycisk.

Powody dla których warto wybrać usługę Pexip

Bogate w funkcje rozwiązanie do współpracy wideo na każdym rodzaju urządzeń

Niewielka liczba wdrożeń technicznych i brak inwestycji w dodatkowy sprzęt

Łatwe w zarządzaniu codzienne administrowanie i raportowanie

Bezpieczna, globalna sieć szkieletowa zapewniające jakość usług sieciowych zoptymalizowanych pod kątem wideo z każdej lokalizacji

Elastyczne opcje subskrypcji z rocznymi/miesięcznymi planami, skalowalne rozwiązanie

Działa z każdym urządzeniem, niech użytkownicy i goście spotkania korzystają z preferowanej przez siebie technologii

Plug ‘n’ Play! To takie proste, aby Twój system wideokonferencyjny zyskał drugie życie z Pexip

Rozwiązanie Pexip Infinity

Infrastruktura Pexip infinity

Organizacje potrzebują prywatnego i bezpiecznego rozwiązania wideo, które jest łatwe we wdrożeniu i administracji, z możliwością skalowania wraz ze zmieniającymi się potrzebami.

Pexip Infinity można wdrażać on-premise w bezpiecznym centrum danych, jest to rozwiązanie samodzielnie zarządzane, idealne dla branż wymagających zgodności, takich jak usługi finansowe, administracja czy opieka zdrowotna. Całe wdrożenie i wszystkie dane są w całości własnością przedsiębiorstwa i pod jego kontrolą.

Miej oko na swoje dane

Pexip zapewnia pełne bezpieczeństwo danych bez ujawniania ich stronom trzecim. Wdrażaj Pexip w wybranym przez Ciebie regionie, aby zapewnić lokalną ochronę danych i optymalne przetwarzanie mediów.

Łatwe w zarządzaniu i skalowalne

Smart Scale rozwiązuje problem skalowania rozwiązań nie tylko lokalnych, ale również globalnych systemów. Pexip pozwala skorzystać z globalnego zasięgu i wielowarstwowego bezpieczeństwa wiodących platform chmurowych.

Stwórz swoje idealne rozwiązanie

Zaprojektuj rozwiązanie, które idealnie pasuje do potrzeb Twojej organizacji. Możliwość dostosowania Pexip (dodania logo firmy czy ekranu powitalnego), pozwoli na tworzenie spójnego wizerunku firmy.

Bezpieczna migracja do chmury

W trakcie przenoszenia się do chmury, organizacje musiały zdecydować czy wykorzystać współdzieloną lokalizację w chmurze, czy też wdrażać własne rozwiązanie i zarządzać nim, aby spełnić wymagania dotyczące prywatności i bezpieczeństwa danych. Dostęp do danych znajdujących się na chmurze prywatnej posiadają tylko wybrane grupy osób za pośrednictwem prywatnej sieci wewnętrznej. Dane przechowywane czy przetwarzane w chmurze prywatnej są chronione przed dostępem osób trzecich, a dane nie mają kontaktu z pośredniczącymi operatorami sieci.

Gdzie właściwie są Twoje dane?

Gdzie znajdują się Twoje dane gromadzone podczas korzystania z usług chmury współdzielonej? Mogą to być dane dotyczące spotkań, dane pracowników lub inne wrażliwe dane. Dzięki Pexip Private Cloud zyskujesz kontrolę nad swoimi danymi i decydujesz, gdzie chcesz je przechowywać, bez narażania i niekontrolowanego przepływu. Jeśli zależy Ci na tym, aby dane nie opuszczały dedykowanego kraju bądź grupy lokalizacji w Pexip jest to możliwe. Wdrażanie w Twoim regionie oznacza, że przechowywanie i przetwarzanie danych podlega ochronie według lokalnych przepisów.

Łatwe skalowanie na żądanie

Pexip Private Cloud pozwala cieszyć się z korzyści jakie oferują wiodące na świecie usługi chmurowe, takie jak Microsoft Azure czy Google Cloud Platform bez złożoności mikrozarządzania maszynami wirtualnymi. Rozwiązanie zmniejsza liczbę osób potrzebnych do wdrażania, zarządzania i skalowania platformy oraz eliminuje potrzebę zakupu nowego sprzętu.

Dedykowana platforma jest automatycznie wdrażana przez klienta w wybranym przez siebie centrum danych, a Smart Scale umożliwia klientom skalowanie za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Porównaj możliwości najpopularniejszych środowisk do współpracy on-line

Funkcjonalności
MS Teams
Zoom
Cisco Webex
Pexip
Liczba uczestników 300 100 1000 bez ograniczeń
Czas spotkań bez limitu bez limitu bez limitu bez limitu
Audio + + + +
Video + + + +
Udostępnianie ekranu + + + +
Lista uczestników + + + +
Chat + + + w trakcie spotkania
Transfer plików + + + +
Livestreming - + + +
Poczekalnia przed spotkaniem + + + +
Zarządzanie użytkownikami + + + +
Zarządzanie domenowe + - + +
Company branding jako dodatkowa licencja - + +
Single sign-on + - + +
Dashboard administratora + - + +
Opcja dołączenia z terminali SIP/H.323 + + + +
Dołaczenie ze Skype for Business + + + tylko w infinity
Pełna interoperacyjność - - - tylko w infinity
OTC - One Touch Join - - - +
Obsługa spotkań WebRTC - - - +
Integracja z Google Meet - - - +
Integracja z ClickMeeting - - - +
Breakout rooms + + + -
Reakcje w spotkaniu + + + -
Niewerbalne odpowiedzi + + + -
Q&A - + -
Whiteboard + + -
Closed captioning + + -
Adnotacje w spotkaniu + + -
Nagrywanie + + + -
Nagrania w chmurze 1 TB 1 GB + -
Wymagane hasło do dołączenia + + + -

Poznaj technologie Pexip

Superszerokie pasmo dzwięku

Twórcy Pexip skupili się na wysokiej jakości dźwięku. Eliminując do minimum opóźnienia w przesyłaniu dźwięku, udało się zapewnić środowisko pozwalające na naturalną rozmowę – bez denerwujących zniekształceń i opóźnień. Przetwarzanie audio w wysokiej rozdzielczości pozwoliło na uzyskanie super szerokiego pasma dźwięku z minimalnym opóźnieniem. Dzięki czemu usłyszysz różnice natychmiast.

Adaptive Composition

Dzięki sztucznej inteligencji, Pexip sam skadruje obraz na osobę mówiącą, automatycznie zbliży i pokaże osobę zabierającą głos w danym momencie. Adoptive Composition wykorzystuje mechanizmy AI i uczenia maszynowego, by zapewnić optymalny kadr i usprawnić komunikację – bez udziału użytkownika – na każdym urządzeniu. Dodatkowo w celu zapewnienia jak najlepszego odbioru Pexip wyłączy okna osób, których fizycznie nie ma przy komputerze lub wyłączą kamery.

All-in-one interop

Pexip jako pierwszy pozwala na równoległą integrację z już funkcjonującym środowiskiem Microsoft Skype for Business, Microsft Teams oraz Google Meet. Dzięki takiemu podejściu firma nie musi zmieniać swojego User Experience wypracowanego przez lata, umożliwiając użytkownikom wykorzystanie już używanego klienta wideokonferencyjnego

Prywatny VMR dla każdego w firmie

Dzięki rozwiązaniom Pexip każdy w organizacji może posiadać swój osobisty Wirtualny Pokój Spotkań (VMR - Virtual Meeting Room), za ułamek ceny tradycyjnych rozwiązań. W dodatku dołączanie do spotkań jest tak proste, jak korzystanie z telefonu, przeglądanie stron internetowych czy wysyłanie emaili.

Ciągłość korzystania z obecnego środowiska

Pexip Infinity nie zmusza użytkowników do zmiany sposobu komunikacji. Nie jest wymagana żadna nowa aplikacja, wtyczki, dodatki czy terminale - użytkownicy mogą nadal korzystać z tych samych narzędzi, ale z zupełnie nowymi możliwościami. To pozwala na bardzo szybkie wdrożenia i natychmiastowe rozpoczęcie pracy na nowej platformie bez kosztownych i czasochłonnych szkoleń czy wsparcia ze strony działu IT (helpdesk).

Elastyczna rozbudowa

Rozwiązanie Pexip zaprojektowano z myślą o elastyczności – Twoja organizacja potrzebuje więcej zasobów – możesz łatwo dokupić licencje i dodać je do swojego planu. Pexip Infinity oferuje prosty model licencjonowania umożliwiający rozproszonym serwerom korzystanie z jednej puli licencji, co pozwala na wygodne zarządzanie systemem z jednego centralnego punktu i zaoszczędzenie sporej części budżetu.

Komunikacja przez webRTC

Dzięki wykorzystaniu technologii WebRTC mamy możliwość dołączenia do widekonferencji poprzez dowolne urządzenie posiadające przeglądarkę internetową, czy to komputer bądź urządzenie mobilne (telefon, tablet). Ponadto Pexip udostępnia player’a wideokonferencyjnego, którego możemy osadzić na własnej witrynie internetowej. Ta funkcjonalność idealnie wkomponowuje się w połączenia B2C.

Przyjazny dla administratorów IT

Pexip Infinity jest instalowany jako wirtualne maszyny na platformach VMware ESXi lub Microsoft Hyper-V. Można wdrożyć to rozwiązanie w prywatnej chmurze (private cloud), w chmurze publicznej (public cloud) lub w modelu hybrydowym. Komunikacja na jednym porcie pomiędzy wszystkimi elementami infrastruktury znacznie upraszcza wdrożenie i późniejszą analizę sieciową.

Automatyczny proces aktualizacji

Pexip Infinity jako jedyny na rynku umożliwia aktualizację w sposób automatyczny, tzn. cały proces aktualizacji środowiska rozpoczyna się od aktualizacji serwera Management, a następnie wszystkie pozostałe komponenty (Transcoding Node oraz Proxy Nody) aktualizują się samoczynnie bez udziału administratorów.

Zamów DARMOWE demo

Nigdy wcześniej narzędzia do komunikacji nie były tak potężne.
Przekonaj się o tym na własnej skórze - zamów bezpłatny trial Pexip Infinity

Twoja wiadomość została wysłana

Pracownicy VisionCube skontaktują się z Tobą, żeby ustalić szczegóły dotyczące środowiska testowego.

Dziękujemy za poświęcony czas!

Mamy problem :(

Podczas wysyłania formularza wystąpił nieoczekiwany błąd.

Nasi technicy pracują nad usunięciem problemu. Do tego czasu prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy - dane poniżej.

Złoty partner Pexip

VisionCube S.A. jako jedyna marka w Polsce może pochwalić się statusem Złotego Partnera Pexip oraz czwórką certyfikowanych przez producenta inżynierów.

Kontakt

Na wszystkie Twoje pytania odpowiedzą certyfikowani eksperci VisionCube - złotego partnera Pexip w Polsce.
Skorzystaj z doświadczenia naszych doradców. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zygmunt Łodziński

Zygmunt jest członkiem zarządu VisionCube S.A.
i odpowiada za markę Pexip oraz produkty z nią związane.

Tel.: +48 889 217 517

Mail: z.lodzinski@visioncube.pl

Zadzwoń → Napisz →

VisionCube S.A.

VisionCube S.A.
ul. B. Zielińskiego 22,
30-320 Kraków, PL

Tel.: +48 123 906 400

Mail: info@visioncube.pl

VisionCube.pl →

Spółka Akcyjna zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000681341. NIP: PL6793089422. REGON: 122780360. Kapitał zakładowy: 2 202 000,00 PLN wniesiony w całości.

The Incorporated Company entered into the National Court Register, maintained by the District Court for Kraków - Śródmieście, XI Commercial Division, under entry No. KRS 0000681341. Tax Identification Number (NIP): PL6793089422. Industry Identification Number (REGON): 122780360. Share capital PLN 2 202 000,00 paid up in full.

All rights reserved by VisionCube and/or Pexip, Microsoft. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Branding and webdesign by Babilon.me