Co to jest Huddle Space?

Najprościej mówiac to pokój spotkań w biurze, mała salka konferencyjna.

Pojęcie huddle space pojawia się w kontekscie współpracy w organizacji. Może być miejscem do dyskusji, dzielenia się pomysłami lub wymiany ideii pomiędzy pracownikami. Może też pełnić funkcję nowoczesnej sali wideokonferencyjnej.

Przestrzeń dedykowana do rozmów i spotkań

Powierzchnia: od 4m² do 12m²

Ilość miejsc: 3-4 osoby

Monitor, telefon konferencyjny, terminal wideo

Poznaj rozwiązania konferencyjne Polycom przeznaczone do Huddle Space.

Jesteśmy firmą, która dopiero zaczyna przygodę z wideokonferencjami. Około rok temu zdecydowaliśmy się na wymianę wszystkich telefonów konferencyjnych w firmie na Trio. Dlaczego poszliśmy w tę stronę? Wdrażaliśmy O365 i chcieliśmy zaszczepić w użytkownikach chęć pracy w oparciu o rozwiązanie Skype dla Firm - Trio pozwoliło nam zabezpieczyć inwestycję dzięki swojej modularności. Wdrażając Skype zakupiliśmy do każdej sali Trio, a tylko do dwóch pomieszczeń wdrożyliśmy Visual Plus – czyli prosty moduł do wideokonferencji w oparciu o Skype dla Firm. Użytkownicy bardzo szybko przestawili się z audiokonferencji w oparciu o Skype, na spotkania wideo. Dzięki możliwości łatwej modularnej rozbudowy, dziś każda z naszych kilkunastu sal zapewnia możliwość wideokonferencji, a użytkownicy, bez względu na to, czy wchodzą do Huddle Space, czy do dużej sali, cieszą się tym samym przyjaznym interface`em obsługi. Dodatkowym atutem jest fakt, że w tym momencie przy pomocy każdego zestawu możemy udostępniać bezprzewodowo treść przy pomocy AirPlay lub Miracast, a także na ekranie monitora mamy wyświetlone 5 najbliższych spotkań, które są zaplanowane w ramach danej sali. Jesteśmy bardzo zadowoleni z działania tego systemu

– Dyrektor Działu Utrzymania Infrastruktury i Aplikacji Użytkownika Paweł

Polycom Trio Visual Plus

Serce sali konferencyjnej

Natywna współpraca ze Skype 4 Business i innymi platformami (Zoom, BlueJeans, Webex)

Możliwość rejestracji do 3 środowisk jednocześnie

Telefon SIP

Zestaw głośnomówiący po Bluetooth i NFC

Współdzielnie ekranu

Możliwość wyświetlania informacji o zaplanowanych spotkaniach

HD Voice, Redukcja szumów, Kancelacja echa

Mikrofon kierunkowy

Panel Dotykowy

Ponadczasowy design obudowy

Czujnik obecności

Gwarancja door to door

Dowiedz się więcej
 

Plantronics Calisto

Mobilny telefon konferencyjny

Parowanie dzięki Bluetooth

Redukcja szumów

Kancelacja echa

Mobilność

HD Voice

Dowiedz się więcej

Jesteśmy firmą, która pracuje w bardzo mobilnym modelu. Nasi pracownicy dużo pracują z domu, dlatego w biurze nie mamy przypisanych biurek tylko „hot deski”, sale konferencyjne wyposażone są w monitor i przyłącze stołowe. Specyfika naszej pracy powoduje, że każdy z pracowników ma zestaw produktów, który wykorzystuje do pracy. Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się na wyposażenie każdego pracownika w zestaw urządzeń:
- Polycom EE Mini jako kamera do połączeń Skype
- Plantronics Calisto jako urządzenie do prowadzenia konferencji telefonicznych
- Plantronics Elara 60 – jako stacja dokująca do telefonu komórkowego, idealna do każdego hot desk’u
- Plantronics Voyager - jako bezprzewodowa słuchawka osobista

– Polecam! Tomasz

 

Jestem klientem, który potrzebuje systemu uniwersalnego, działającego z dowolną platformą software`ową (np. Webex, Skype, Zoom, BlueJeans). W mojej firmie króluje idea BYOD i całkowita elastyczność w narzędziach. Kiedy przychodzę do sali z moim MacBook’iem podpinam się do przyłącza stołowego i bezproblemowo uruchamiam system. Bardzo podoba mi się Polycom Studio ponieważ rozwiązuje problem z kadrowaniem salki w przypadku, gdy na spotkaniu zjawa się kilka osób. Jakość dźwięku jest zachwycająca.

– serdecznie polecam, Adam

Polycom Studio

Zintegrowany terminal wideokonferencyjny

Rozdzielczość 4K

Automatyczne kadrowanie

Śledzenie mówcy

Wsparcie dla wszystkich otwartych platform

HD Voice

Wbudowany mikrofon i głośnik

Dowiedz się więcej
 

Polycom Pano

Bezprzewodowe przesyłanie obrazu

Rozdzielczość 4K

Do 4 prezentacji wyświetlane i edytowane jednocześnie

Współdzielnie ekranu przez 4 osoby jednocześnie

Obsługuje technologie AirPlay i Miracast

Zabezpieczony dostęp

Port HDMI

Dowiedz się więcej

W mojej firmie bardzo mocno koncentrujemy się na pracy kreatywnej i jest to paliwo naszej organizacji. Długo szukaliśmy rozwiązania, które pozwoli nam pracować nad naszymi pomysłami i nanosić adnotacje na projekty graficzne, które tworzymy. Polycom Pano w połączeniu z dotykowym monitorem pozwala nam na udostępnianie 4 pulpitów monitorów jednocześnie oraz pracę z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. W naszej firmie pracujemy głównie na tabletach w oparciu o Android i IOS – Pano, dzięki wsparciu dla obydwu środowisk, świetnie wpisuje się w naszą organizację

Szef Marketingu

Huddle Space w twoim biurze

Trend zmierza w kierunku rozbudowy powierzchni biurowych o większą ilość małych powierzchni, kosztem dużych, skomplikowanych sal.

Wynika to z podejścia do pracy i zwiększenia ilości osób pracujących w otwartych przestrzeniach, czy na home Office.

Z uwagi na zmieniające się podejście do pracy, współczesne przedsiębiorstwa potrzebują dużej ilości małych powierzchni do szybkiej i sprawnej pracy grupowej. Są to miejsca, w których ludzie pracujący na open space znajdą ciszę, spokój oraz wszystkie niezbędne narzędzia umożliwiające szybkie spotkanie, nawet z klientami znajdującymi się na drugim końcu świata. Huddle Space’y powinny charakteryzować się wygodą i prostotą obsługi, z uwagi na częstą rotację i ciągłą zajętość.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Pobierz darmowy raport Polycom o przyszłości huddle space'ów
Pobierz raport .pdf