offer-av-systems

Systemy sterowania

W dobie urządzeń z dotykowym interface wprowadzanie zarządzania salą konferencyjną przy pomocy dotykowych paneli to słuszny kierunek. Systemy firmy AMX są odpowiedzią na spersonalizowany system który jest nam w stanie zastąpić piloty sterowania służące do sterowania poszczególnymi systemami.

Sterowanie multimediami

Automatyka pomieszczeń

Dedykowane panele sterowania

Serwis, Monitoring, Infrastruktura

VisionCube offer Videoconference

Wideokonferencje

W XXI wieku wideokomunikacja stała się standardem, który dzięki rozwiązaniom firm Polycom i Cisco możemy dostarczać klientom bez względu na zasobność ich portfela.

Sale konferencyjne

Terminale wideokonferencyjne

Aplikacje

Infrastruktura

offer-smart-office

Inteligentne sale konferencyjne

Sala konferencyjna to już nie tylko wizytówka każdej firmy wyposażona w sposób designerski, a także miejsce od którego użytkownicy wymagają bardzo dużo w zakresie funkcjonalnym. Sala konferencyjna powinna być prosta i intuicyjna, a jednocześnie zapewniać kompleksową funkcjonalność obsługiwaną z jednego urządzenia jakim jest dotykowy panel.

Sterowanie klimatem

Rozpoznawanie obecności

Sterowanie oświetleniem i roletami

Integracja systemów oraz multimediów

offer-cloud

Cloud

Model chmurowy to przyszłość IT dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo rozwiązania do optymalizacji Waszego biznesu oferowane w modelu chmurowym. Aby przejście od klasycznego podejścia on-premise do chmury było łatwiejsze specjalizujemy się w modelach mieszanych.

Wideokonferencje w chmurze

Wideokonferencje hybrydowe

Sieć lokalna kontrolowana przez chmurę

Zarządzanie infrastrukturą IT/AV przez chmurę

offer-project

Projekt i integracja

Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta w zakresie projektowania systemów. Dzięki takiemu podejściu mamy możliwość połączyć kilka systemów z których już Państwo korzystacie w jeden spójnie działający organizm zarówno w przypadku rozwiązań wideokonferencyjnych i ich integracji np. z usługami kalendarzowym, czy serwerami przechowywania plików, jak i w przypadku systemów inteligentnej Sali konferencyjnej i automatyki budynkowej.

Przygotowanie koncepcji systemu

Wykonywanie instalacji, wdrożenie

Nadzór inwestorski

Audyty systemów AV

offer-service

Serwis i utrzymanie

Wartością naszej firmy jest wiedza i doświadczenie naszych pracowników z których to mogą korzystać nasi klienci decydując się na skorzystanie z usług serwisowych i licencyjnych. Do każdego systemu i klienta podchodzimy zawsze indywidualnie.

Wsparcie posprzedażowe

Zaawansowany serwis systemów IT/AV z SLA

Zdalne monitorowanie infrastruktury i urządzeń

Outsourcing w zakresie utrzymania systemów IT/AV

Cisco DX80

23" dotykowy personalny terminal do wideokonferencji, który może służyć nam jako tablica interaktywna, panel do sterowania światłem, klimatyzacją i roletami oraz jako dodatkowy monitor do naszego komputera.

Zobacz DEMO

Cisco Webex Board

55” tablica interaktywna z modułem wideokonferencji oraz możliwością bezprzewodowej prezentacji treści. Produkt który stanie się pełnym wyposażeniem każdej przestrzeni Hudle Space oraz strefy relaxu.

Zobacz DEMO

Cisco Room Kit

Terminal wideokonferencyjny obsługujący rozdzielczość 4K który nie tylko pozwala nam na bezprzewodowe udostępnianie treści, ale także posiada funkcjonalność automatycznego kadrowania rozmówców i śledzenia osoby zabierającej głos. Z Room Kit w zestawie dostajemy dotykowy panel sterujący który może posłużyć do sterowania klimatyzacją, roletami i światłem.

Zobacz DEMO

Cisco Webex Teams

Platforma do komunikacji głosowej, organizacji spotkań wideokonferencyjnej oraz pracy grupowej. Webex Teams doskonale nadaj się do prowadzenia pracy grupowej i projektowej. Dzięki możliwości zintegrowania Webex z platformami takimi jak DropBox, MS Dynamics czy Asana aplikacja ta staje się czymś więcej niż tylko narzędziem do komunikacji.

Zobacz DEMO

Polycom Trio

Urządzenie to łączy najlepszy w swojej klasie telefon konferencyjny z możliwością prowadzenia spotkań wideo przy pomocy usługi Skype dla Firm.

Zobacz DEMO

Polycom Group

Terminale wideokonferencyjne z serii Group to najlepszy możliwy wybór dla wszystkich użytkowników którzy korzystają z usługi Skype dla Firm. Terminal po zarejestrowaniu w Skype pozwala nam na prowadzenie rozmów z Sali konferencyjnej w komfortowy sposób.

Zobacz DEMO

Polycom Pano

Rozwiązanie do bezprzewodowego udostępnia treści oraz biała tablica, już dziś wyposaż swoją salę wideokonferencyjną w dodatkowe funkcjonalności.

Zobacz DEMO

Polycom Centro

Polycom Centro to produkt do strefy relaksu lub przestrzeni typu hudle space. Cztery monitory z kamerą dookólną pozwala nam uzyskać wysoki komfort współpracy zarówno z osobami będącymi zdalnie jak i osobami które pracują z nami w jednym pomieszczeniu.

Zobacz DEMO
TOP PRODUKT