Produkty Poly

Telefony

Polycom® VVX® Series

Polycom Trio™

Calisto 7200

PolyCOm Studio

Wysokiej jakości urządzenie Video-Sound-Bar USB zaprojektowane z myślą o małych pomieszczeniach, w których rodzą się wielkie pomysły

Polycom Studio to urządzenie Video-Sound-Bar USB, które idealnie pasuje do mniejszych sal i pokojów narad. Łączy w sobie wyjątkową jakość dźwięku i obrazu, jakiej można oczekiwać od firmy Poly, oraz prostotę obsługi niezbędną na co dzień. Opcja połączenia plug-and-play obsługiwana jest przez niemal każdą platformę wideo i wpisuje się w każdy budżet.

Wyraźny przekaz dźwięku dzięki technologii Poly Acoustic Clarity

Możliwość pełnego skupienia się na spotkaniu, a nie na obsłudze przycisków dzięki automatycznemu kadrowaniu grupy i śledzeniu osoby mówiącej

Łatwe rozpoczynanie spotkań dzięki prostemu w obsłudze złączu USB typu plug-and-play

Łatwiejsze zarządzanie i wdrażanie dzięki zdalnemu zarządzaniu przez Wi-Fi

Elastyczność w zakresie zgodności z niemal każdą platformą wideo, w tym m.in. Microsoft Teams, Skype for Business, Zoom, GoToMeeting i Cisco Webex

Blokowanie rozpraszających dźwięków i odgłosów za pomocą technologii Polycom NoiseBlock i Acoustic Fence

Usłysz i zrozum każde słowo

Dzięki wypełniającemu pomieszczenie dźwiękowi i precyzyjnie dobranym mikrofonom Polycom Studio umożliwia uczestnikom obu stron rozmowy słyszenie siebie nawzajem. Rozwiązanie Polycom Studio, opracowane w oparciu o dziesięciolecia badań nad technologią audio, zapewnia najlepszą jakość dźwięku w swojej klasie i umożliwia rozmowy jak na żywo.

Dzięki inteligentnym funkcjom, takim jak Poly Acoustic Fence i NoiseBlock, Polycom Studio automatycznie wycisza i usuwa zbędne szumy tła i inne niechciane dźwięki.

Polycom Studio to połączenie wydajności klasy biznes z prostotą użytkowania tak potrzebną w przypadku małych pomieszczeń. Zapewnia wyższą wydajność w przystępnej cenie.

Poznaj rozwiązania wideo klasy biznes

Polycom Studio zapewnia funkcje wideo klasy biznes za pomocą rozwiązania USB. Automatyczne kadrowanie grupy uczestników inteligentnie dostosowuje widok podczas wchodzenia uczestników do pomieszczenia i ich wychodzenia, aby każda osoba była wyraźnie widoczna.

Automatyczny kadr grupowy

Automatyczne zbliżenie na mówcę

Automatyczne kadrowanie

Po raz pierwszy w historii urządzeń USB opcja śledzenia aktywnego mówcy automatycznie wyszukuje i powiększa mówiącą osobę, tak aby wszyscy wiedzieli, kto mówi. Ponadto kamera 4K zapewnia wyraźny i realistyczny obraz, co poprawia dynamikę spotkania.

SPecyfikacja .pdf

Poly G7500

To pierwszy na świecie kompleksowy kodek UHD 4K i bezprzewodowa prezentacja w jednym pudełku.

G7500 jest idealnym rozwiązaniem dla uczestników spotkań biznesowych, którzy muszą udostępniać treści i współpracować lokalnie lub na duże odległości w średnich i dużych pomieszczeniach.

Eliminuje problemy związane z tradycyjnymi rozwiązaniami do udostępniania wideo i treści - na przykład trudne do usłyszenia audio i niewyraźne wideo. Działa bezproblemowo w wielu ekosystemach, takich jak Zoom, BlueJeans, GoToMeeting i wiele innych. Posiada łatwy do zrozumienia interfejs użytkownika dla całkowitej satysfakcji użytkownika końcowego.

G7500 jest przeznaczony do zarządzania różnymi połączeniami, co pomaga usprawnić wdrażanie za pomocą standardowych kabli przemysłowych i łączności IP urządzeń peryferyjnych. Ponadto sprawia, że spotkania są bardziej produktywne, umożliwiając jednoczesne udostępnianie wielu osobom udostępniającym treści.

POLY G7500
POLY G7500
POLY G7500
POLY G7500

Zalety Poly G7500

Wideo i przesyłanie treści w jednym urządzniu

Ultra HD 4K dla niesamowitej przejrzystości

Architektura przyjazna dla wdrożenia

Udostępniaj bezprzewodowo z dowolnego urządzenia (nawet goście)

Dotykowy, intuicyjny interfejs

Nieskończona tablica do bezproblemowej współpracy

Treść 4K, aby zobaczyć każdy szczegół

SPecyfikacja .pdf

Polycom® RealPresence® Group Series

Polycom® RealPressence® Group 310

Przystępne cenowo rozwiązanie do współpracy wideo dla małych sal konferencyjnych i indywidualnych przestrzeni roboczych
SPecyfikacja .pdf

Polycom® RealPressence® Group 500

Wydajny, łatwy w obsłudze i atrakcyjny wizualnie system wideokonferencyjny

Przełomowy i prosty w obsłudze interfejs użytkownika oraz technologia Polycom® SmartPairing™* sprawiają, że użytkownicy mogą natychmiastowo rozpocząć współpracę korzystając ze swojego iPada

Rozdzielczość 1080p60 dla transmisji obrazu i prezentowanych materiałów wzmacnia realizm i przyspiesza zastosowanie technologii

Technologia SVC* zapewnia doskonałej jakości wrażenia, nawet w przypadku sieci o ograniczonym paśmie

Kompaktowy projekt oraz proste cyfrowe podłączanie monitorów i komputerów sprawiają, że urządzenie nie zakłóca estetyki pomieszczeń

Więcej osób może uczestniczyć w połączeniu, co zmniejsza uzależnienie od oddzielnych mostów konferencyjnych, technologia wielopunktowa - 6 lokalizacji SD, 4 lokalizacje HD

SPecyfikacja .pdf

Polycom® RealPressence® Group 700

Wyjątkowo wysoka wydajność współpracy wideo oraz elastyczność dla wymagających i dużych środowisk

Przełomowy i prosty w obsłudze interfejs użytkownika oraz technologia Polycom SmartPairing™sprawiają, że użytkownicy mogą natychmiastowo rozpocząć wspołpracę korzystając ze swojego iPada

Rozdzielczość 1080p60 dla transmisji obrazu i prezentowanych materiałow wzmacnia realizm i przyspiesza zastosowanie technologii

Technologia SVC* zapewnia doskonałej jakości wrażenia, nawet w przypadku sieci o ograniczonym paśmie

Dopasowanie rozwiązania do prawie każdego środowiska lub zastosowania - obsługa wielu ekranow, kamer oraz źrodeł treści

Więcej osób może uczestniczyć w połączeniu, co zmniejsza uzależnienie od oddzielnych mostów konferencyjnych, technologia wielopunktowa - 6 lokalizacji SD, 4 lokalizacje HD

Wysoce wydajna architektura spełnia potrzeby najbardziej wymagających środowisk - dziś i w przyszłości

SPecyfikacja .pdf

Dlaczego warto wymienić terminal Polycom® HDX na Polycom® RealPressence® Group Series

01
Wyższa jakość obrazu - 1080p60
02
Kontrola systemu za pomocą dedykowanego tabletu – Polycom® RealPresence Touch™
03
Polycom® EagleEye™ Producer
04
Większa elastyczność rozwiązania Polycom® EagleEye™ Director wraz z trybem Direct Cut
05
Większe możliwości obsługi kamer - obsługa kamer Polycom® EagleEye™ Acoustic oraz Polycom® EagleEye™ IV
06
Polycom® NoiseBlock™ automatycznie eliminuje zakłócenia tła, Polycom® Acoustic Fence™ do rozmowy w otwartych przestrzeniach
07
Nowy prostszy pilot i bardziej intuicyjny interfejs użytkownika
08
Połączenia wielostronne - do 8 osób w jakości HD
09
Natywne integracje ze Skype for Business oraz Microsoft Teams.
10
Zaawansowane wykrywanie ekranów oraz elastyczność wyświetlania obrazu
11

Kompaktowy i elegancki wygląd
12
Interfejs HDMI. Obsługa SVC

Polycom® RealPressence Trio™

Odkryj możliwości Polycom® RealPresence Trio™ i zmień sposób w jaki współpracuje Twój zespół. Usłysz. Udostępnij. Zobacz. Po prostu.

Polycom® RealPresence Trio™ to pierwsze inteligentne centrum przeznaczone do współpracy w grupie, które zmienia kultowy trzypunktowy telefon konferencyjny w system udostępniania dźwięku, obrazu i treści, pasujący do dowolnego środowiska. Umożliwia on swobodną komunikację i wymianę pomysłów oraz poglądów przy użyciu prostego urządzenia z ekranem dotykowym.

Wyobraź sobie, że wchodzisz do sali konferencyjnej, przyciskasz jeden guzik i w okamgnieniu rozpoczynasz spotkanie ze swoim zespołem. Słyszysz ich tak, jakby byli w tym samym pomieszczeniu, widzisz ich w obrazie HD i udostępniasz im treści ze swojego osobistego komputera w sposób prosty i przystępny. Twoje oczekiwania związane z prowadzeniem spotkania już nigdy nie będą takie same.

Zalety Polycom® RealPresence Trio™

Najczystsze i najbogatsze doznanie dźwiękowe na świecie zasilane przez nową, opatentowaną technologię.

Pełny system komunikacji wideo z wykorzystaniem udostępniania treści w jakości HD oraz obrazem w czasie rzeczywistym.

Przewodowe lub bezprzewodowe parowanie z urządzeniami mobilnymi (BYOD).

Prosty dotykowy interfejs minimalizujący błędy i przyspieszający połączenie „one touch join”.

Udoskonalona ochrona administracyjna i inwestycyjna poprzez wsparcie sieci Ethernet z PoE, bezdotykowej autokonfiguracji oraz połączenia z głównymi platformami połączeń.

Korzystna cena zachęcająca do powszechnego użytku w każdym miejscu spotkań.

SPecyfikacja .pdf

Telefony głośnomówiące Poly

Calisto 7200

Świetna jakość dźwięku do małych sal konferencyjnych. Z myślą o małych przestrzeniach i dużych oczekiwaniach.

Dokładając wielkiej staranności, stworzyliśmy najlepszy z możliwych telefon głośnomówiący z czterema mikrofonami kierunkowymi zamontowanymi w zestawie głośników o niezwykle drobnych zniekształceniach. Technologia NoiseBlock™ automatycznie wycisza mikrofon, gdy użytkownik przestaje mówić, oraz wycisza szumy, które mogłyby przeszkadzać w rozmowie. Dzięki temu można skupić się na spotkaniu, a nie na przycisku wyciszenia.

SPecyfikacja .pdf
Łatwa obsługa

Uproszczone zarządzanie połączeniami za pomocą dotykowego panelu umożliwia odbieranie lub kończenie połączeń, wyciszanie i regulowanie głośności w komputerze lub smartfonie.

Inteligentne mikrofony

Cztery mikrofony kierunkowe z technologią MEMS zapewniają krystalicznie czysty dźwięk, aktywując się w zależności od tego, skąd dochodzi głos.

Zasięg 360°

Zasięg 360° oraz aktywna redukcja hałasu otoczenia sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów pracujących mobilnie i rozmawiających z różnych miejsc.

Cyfrowa jakość audio

Szerokopasmowy sygnał audio z komputera oraz technologia cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP) zmniejszają liczbę przerwanych połączeń, a pogłos jest eliminowany dzięki funkcji redukcji echa akustycznego (AEC).

Calisto 3200

Gwarancja wysokiej jakości dźwięku podczas konferencji. Optymalna transmisja głosu - również w przypadku pracy zdalnej.

Dzięki krystalicznie czystemu dźwiękowi i łatwemu połączeniu typu plug-and-play, urządzenie konferencyjne Calisto 3200 przekształci każde pomieszczenie w pokój konferencyjny. Mikrofon dookólny zapewnia wyraźny dźwięk wysokiej jakości, a niezawodna łączność USB, wbudowany schowek na przewód oraz poręczne etui podróżne umożliwiają szybkie i łatwe rozpoczęcie konferencji. Urządzenie Calisto 3200 zapewnia wysoką jakością dźwięku podczas konferencji, również w przypadku pracy zdalnej.

SPecyfikacja .pdf
Plug-and-play USB

Szybkie i wygodnie zarządzanie przewodami. Intuicyjne sterowanie i dynamiczny alert informujący o wyłączonym mikrofonie ułatwiają zarządzanie połączeniami

Cyfrowa jakość audio

Obsługa wysokiej jakości szerokopasmowego sygnału audio z komputera, redukcja szumów otoczenia oraz funkcja Digital Signal Processing (DSP) zapewniają naturalne brzmienie głosu

Zoptymalizowany dla głosu

Obsługa technologii dźwięku full-duplex zapewniająca naturalne brzmienie

Po prostu działa

Zaprojektowany dla aplikacji do komunikacji zintegrowanej (UC) oraz softfonów firm Avaya, Cisco, IBM, Microsoft i innych

Bezprzewodowa prezentacja danych Polycom® Pano™

Polycom® Pano™

Polycom® Pano™ to bezprzewodowe urządzenie prezentacyjne podłączane do monitora lub ekranu w celu udostępniania treści.

Polycom® Pano™ zapewnia panoramiczny widok treści i umożliwia użytkownikom łatwo udostępniać innym treści w odpowiednim dla nich kontekście. Unikalny sposób wyświetlania sprzyja zwiększonej produktywności i zapewnia lepsze warunki pracy grupowej w firmie. Aplikacja Pano to oprogramowanie klienckie, dzięki któremu użytkownicy z dostępem do chmury obliczeniowej będą mogli pobierać treści takie jak te, które można przechowywać w Office 365 One Drive.

Polycom® Pano™ to najprostszy sposób udostępniania treści w pracy. Już od chwili, gdy przekroczysz próg sali, Polycom Pano zachęca cię, by połączyć swoje urządzenie osobiste jednym dotknięciem - bez żadnych dodatkowych urządzeń, kabli ani aplikacji. Po prostu podłącz Pano do dowolnego monitora i udostępniaj do czterech strumieni danych w wysokiej rozdzielczości jednocześnie, aby z łatwością porównywać i kontrastować swoje treści.

Łatwość użycia nie dotyczy jedynie użytkownika końcowego. Polycom® Pano™przynosi biznesom wysoką wartość dodaną dzięki łatwej instalacji w dotychczasowym sprzęcie wyświetlającym i wideokonferencyjnym. W kilka minut przemień dowolny wyświetlacz w narzędzie do pracy grupowej i zarządzaj nim z dowolnego miejsca.

SPecyfikacja .pdf
Veracomp Banner

Jakub Stępniak

Kuba jest opiekunem marki Poly w VisionCube S.A.
+48 507 098 882
j.stepniak@visioncube.pl
Napisz wiadomość

VisionCube S.A.

ul. gen. Bohdana Zielińskiego 22,
30-320 Kraków, PL, EU

Tel.: (+48) 123 906 400
Mail: info@visioncube.pl

Poniedziałek – Piątek 
w godz. 8:00 – 16:00

oddział w Warszawie

ul. Warszawska 164,
05-082 Latchorzew, PL, EU

(+48) 224 171 200

Serwis 24/7

(+48) 123 906 410

support@visioncube.pl

VisionCube S.A. / ul. gen. Bohdana Zielińskiego 22 / 30-320 Kraków / NIP: PL6793089422 / REGON: 122780360 / KRS: 0000681341 / Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie Wydział XI KRS. Kapitał zakładowy: 2 202 000,00 zł; wniesiony w całości

Branding & Webdesign by Babilon.me